See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 pozměněná verze hry..........help please

Goto down 
+3
Soukoli
GiGaB@yt
byfo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyWed Sep 03, 2008 11:14 pm

ted sem někde četl,že battlefield 2142 má i nějakou kampan??????????Je to pravda??????
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 04, 2008 5:29 pm

Kampaň? no jedině že by měl nějaký mód který by do toho něco takového dodal ale jinak ne...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 04, 2008 6:45 pm

..no, Northern Striku se rikalo kampan...datadisk s nekolika mapama
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptySun Sep 07, 2008 8:16 pm

no zdál ose mi to nějaký divnýSmile
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 12:25 am

Normálně se mi ted stalo,že jsme v boji obdržel medaily za 500 bodů,ale na konci kola jsem nedostal ani ji,ani ty body..................a taky se mě nějak nepřipisujou statistiky.........znamená to,že už třeba nebudu moct získat některý medaile..............to by mě třeba v NS připravilo i o některý unlocky...........jak je to ted s těma statistikama?
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 11:12 am

hele pokud ctes nase forum je to tady
ano od zacetku zari se nepripisuji medajle a rady,znamky atd
ve hre se ti ukaze ze jsi dostal rad ale ve statech ho nemas
body za nej mas ty jedou normalne aspon u toho co jsem dostal zatim ja Smile
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 11:57 am

...vcera mi to pripsalo asi sto killu v heline...coz stejne nejsou vsechny..ale lepsi nez nic
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 12:08 pm

Jde to o to že EA má zase problémy se svými servery pro statistiky proto se od 4.9 nic nepřipisuje, ěkomu něco někomu nic... až to rozjedou nepočítejte s tím že se všechny body připíšou bude to jen zlomek z toho co jste získali...

Díky EA/DICE
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 5:38 pm

Už to funguje, dokonce mi připsali známky které jsem neměl od začátku září. Hlavně známka Bobby Peru mne potěšila.
Smile Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyThu Sep 11, 2008 7:39 pm

To ti Sulláku blahopřeji, těžko bys jí získával znova lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyWed Sep 17, 2008 10:49 pm

Jop máte pravdu............tedka nedávno mě to povýšilo hned o 3 hodnosti asi za 2 minuty:)
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyWed Sep 17, 2008 10:52 pm

Jinak absolutně nechápu,jak mám získat medaily za titan attack skore............zničil sem všech 6 zbraní titána + sem ještě na něm zabil asi 5 lidí a stejně se mi furt nechce připsat ani ta základní bronzová(ani mi ve hře nevyskočila),kde je potřeba udělat titan attack score 8
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyWed Sep 17, 2008 11:26 pm

Titan attack skóre je to že na titánovi zabiješ 8 lidí. Tedy na nepřátelském titánu zabiješ 8 lidí a tím dostaneš 8 bodů útoku titána.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 EmptyFri Sep 19, 2008 9:41 pm

aha,tak tím to bude........jen že při zničení zbraní se mi zapsalo bonus titan attack score,tak proto mě to zmátlo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pozměněná verze hry..........help please
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: