See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 pozměněná verze hry..........help please

Goto down 
+3
Soukoli
GiGaB@yt
byfo
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 1:15 pm

když hrajua chcu se připojit na nějakej server,tak mě to u některých napíše
"Tento server umožnuje přístup pouze hráčům s nepozměněnou verzí hry.Chcete-li se připojit obnovte aktuální oficiální verzi své hry Battlefield 2141"

píáše mi to převážně u booster pack map,takže ted booster pack nemůžu vlastně vůbec hrát........dělá mi to ted po reinstalaci počítače,ale mám tam úplně stejnej patch jako jsem měl předtím............děkuji předem za co nejrychlejší odpoved,docela mě to štve,že kvůli otmu nemůžu hrát BP mapy


pozn.-potom mám další menší problém,vždyckyk dyž jsi chcu prohlížet vyznamenání,hra spadne.......kdyby náhodou někdo věděl,tak mi napište

jo jinak,nevím za jak dlouho se tu zas objevím,takež kdybych nereagoval,tak mi pls napište na byfo@seznam.cz ........ všem předem děkuji
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 1:20 pm

To první má jednoduche řešení reinstalovat hru. Ale v určitém pořadí přidávat patche...
Takže asi tak:

Nainstalovat čistou hru.
Přidat patch 1.10 nebo rovnou FULL verzi patche 1.20.
Nainstalovat booster pack Northern Strike.
Potom patch 1.25 a nebo rovnou nějakej již ve FULL verzi jako, 1.40 FULL nebo 1.50 FULL.


To druhý nevím jak vyřešit, ale reisntal by s tím taky mohl pomoci.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 1:26 pm

bohuzel to budes muset preinstalovat presne podle nasledujiciho poradi
CD BF 2142
patch 1.01
patch 1.05
patch 1.06 hotfix
patch 1.20
NORTHERN STRIKE
patch 1.25
patch 1.40
patch 1.40->1.50 upgrade


pokud to udelas jinak, nebo nainstalujes BF 2142, pak patchovej balik tj. vsechny patche v jednom (cca600mb) a pak NS...tak ti to nebude fungovat...dulezity je jak psal Gigous...nainstalovat patche do 1.20 pak dat NS a pak zbytek patchu

to duhy mi dela taky..a nemam tuseni co s tim..divna je uz jen ta rychlost jakou hra spadne...ve vterine
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 3:01 pm

Včera jsem to dělal,abych mohl hrát northen strike.

1. nainstaluj bf

2. nainstaluj patch 1.20

3. northen strike

4. patch 1.25

5. patch 1.40

6. patch 1.50 a musí ti to šlapat ombre Salute


S tím druhým nemám zkušenost,ale setkal jsem se stím,že jsou servery,kde hrajou třeba starší verzy(bez patche) a tam tě to prostě nepustí,když ty ho máš. Evil or Very Mad

Jo a ty patche najdeš myslím,že se to jmenuje "hellgamers"
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 3:12 pm

LOL :D 3x to stejný co jsem napsal já :D lol!

ty patche jsou přesněji zde:

Patch 1.20 FULL
http://www.gamershell.com/download_17916.shtml

Patch 1.25
http://www.gamershell.com/download_18825.shtml

Patch 1.50 FULL
http://www.gamershell.com/download_26858.shtml
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 5:39 pm

díky tak v tom ais bude problém.........já to mám nainstalovaný:
1)BF2142
2)patch 1.25
3)NS
4)patch 1.5

Jinak díky,jsem rád,ež jste mi odpověděli tak rychle,naj inejch stránkách jsem to taky zkoušel ale bez odezvy,takže tohle je snad jediná žívá česká BF2142 komunita:)

PS:Rád hraju na vašem serveru,ale dost často je tam prázdno
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 5:43 pm

jojinak,když to tdám odinstaloavt,ptá se to jestli to má smazat i profily......ymslím,ež to asi bude jen to,že si je počítač nebude pamatovat..............ale jistota je jistota,nerad bych,aby mi je to mázlo úplně...........tak jak to je?Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 5:46 pm

JJ to je to že když to smažeš a znova nainstaluješ, tak tam prostě znova musíš vypsat jméno heslo a ještě tam nastavit grafiku a změny v ovládání, prostě si to pamatuje tvoje celkový nastavení jinak nic s účtem to neudělá Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 7:00 pm

byfo napsal:
Jinak díky,jsem rád,ež jste mi odpověděli tak rychle,naj inejch stránkách jsem to taky zkoušel ale bez odezvy,takže tohle je snad jediná žívá česká BF2142 komunita:)

PS:Rád hraju na vašem serveru,ale dost často je tam prázdno

Děkujem za pochvalu Smile Smile Smile Beret Beret Beret
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 9:01 pm

tak už to mám,zatím všechno fachá,jak má....díky borci:)
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 9:34 pm

Nemáš zač Wink

Jinak v BFku seš pod nickem "byfo" ?
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 10:15 pm

jj jsem

jinak ted mám další problém,vždycky když jsu na serveru,tak mě to po 10 vteřinách vyhodí a napíše "vaše připojení k serveru se přerušilo" ............... netem by to bejt nemělo a dělá to i na serveru bez rezervovaných míst

tendle problém už jsem jednou měl a pak jsme musel reinstalovat hru a bylo to zas v pohodě..........ale zas třeba po dnu to začalo dělat.....nevíte někdo co s tím?
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 13, 2008 10:58 pm

No zkus kdyžtak aktualizovat PunkBuster http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1

klikneš na Add a game

pozměněná verze hry..........help please Pbsetup1

a vybereš ze seznamu hru Battlefield 2142

pozměněná verze hry..........help please Pbsetup2

a klikneš na Check for updates
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyThu Aug 14, 2008 12:00 am

dík moc,zítra to vyzkouším a řeknu ti
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 5:10 pm

Jinak hoši,když mi jako jediní odpovídáte,pár pár takovejch blbejch dotazů......no nehraju totiž BF2142 moc dlouho:)

1)Co je to Infantry Only server??????????? (tady mylsím tuším,ale nejsem si jistej)

2)Co je vlastně ten Punkbuster

3)Jak pozvu někoho ve hře,aby se přidal do mojí čety?????
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 5:56 pm

byfo napsal:
Jinak hoši,když mi jako jediní odpovídáte,pár pár takovejch blbejch dotazů......no nehraju totiž BF2142 moc dlouho:)

1)Co je to Infantry Only server??????????? (tady mylsím tuším,ale nejsem si jistej)

2)Co je vlastně ten Punkbuster

3)Jak pozvu někoho ve hře,aby se přidal do mojí čety?????

1) Infantry only jsou mapy jen pro pěší jednotky, bez vozidel a jiné techniky

2) taková blbost, která hlídá poctivé hraní, odhaluje cheaty, pozměněné verze hry a pod. (snad jsem to vyjádřil správně, pokud ne, tak mě opravte. Děkuji)

3) jak pozvat Capslock - spravovat četu - zakřížkuješ koho chceš (max. 5 lidí)- pozvat
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 5:57 pm

1. Je to hra kde se bojuje bez vozidel. Prostě pěší souboj. Na to je tam právě ten novej mód No Vehicles (žádná vozidla).

2. To je "program" na kontrolu hry. Kontroluje podvodníky (bohužel většinou bezúspěšně) a vykopne tě třeba i za to že máš vyšší ping než je na na serveru povolen.

3. Uděláš si četu, klikneš dole na spravovat četu, zaškrtáš lidi (u jména je takovej čtvereček) a pak dáš přijmout...
pozměněná verze hry..........help please Squad
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 5:57 pm

Kruci byl jsi rychlejší :D
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 5:59 pm

GiGaB@yt napsal:
Kruci byl jsi rychlejší :D
Co naděláš !!!!!!!!!!????????????!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! Army Army Army sunny
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyMon Aug 18, 2008 7:09 pm

jo tak s tím infantry only jsem si to myslel dobře:)

Jinak díky
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Stats Padding   pozměněná verze hry..........help please EmptyTue Aug 26, 2008 7:16 pm

když už jsme u toho,tak máte v pravidlech něco o STATS PADDINGU

Co to je? Smile
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyTue Aug 26, 2008 7:22 pm

Já si pod tímto představuji,že sice hraješ,ale nebojuješ a místo toho pochybným způsobem mastíš body. Rolling Eyes
Způsobů je vícero a je lepší je neznát(si myslím).
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 27, 2008 12:57 am

JJ je to jak to říct ani ne podvodný jako spíš vychcaný způsob získavání bodů... třeba zde se dva borci dohodli jeden řezal a druhej toho ze svýho týmu furt zachraňoval... chudák ten podřezávanej...


je mnohodalších způsobů...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyWed Aug 27, 2008 3:23 pm

Ok,díky
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please EmptyThu Aug 28, 2008 8:03 pm

no tak mám zase problém s tím,ež to píše,že se spojení se serverem přerušilo......punkbuster mám aktualizovanej,tak nevím cos tím..........děje se to i na vašem serveru
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pozměněná verze hry..........help please Empty
PříspěvekPředmět: Re: pozměněná verze hry..........help please   pozměněná verze hry..........help please Empty

Návrat nahoru Goto down
 
pozměněná verze hry..........help please
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: