See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KLAN WAR ROCK

Goto down 
+5
Soukoli
Rakosnicek..CZ
GiGaB@yt
dicefalus
sulla45
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptySun Aug 10, 2008 9:32 pm

dekujeme za vysvetleni
Návrat nahoru Goto down
Vomit
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: no jo no   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 12:30 am

Soukoli napsal:
dekujeme za vysvetleni
prosim , zbytecne se rozjela hloupa debata na nasem webu.A myslim ,ze nas neni tolik ,abychom se jeste navzajem poburovali a vyhazovali.
Pevne nervy Para
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 9:48 am

Začal Prcek..... ale tak ten se omluvil takže pro mne dobré............ Dál k tomu nic nemám
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Vomit
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: vlna   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 11:15 am

Rakosnicek..CZ napsal:
Začal Prcek..... ale tak ten se omluvil takže pro mne dobré............ Dál k tomu nic nemám
je to taková malá přílivová vlna tsunami Smile
Návrat nahoru Goto down
ANTAIOS.26
Vojín
Vojín
ANTAIOS.26


Poeet p?íspivku : 9
Age : 42
Registration date : 11. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 7:12 pm

Soukoli napsal:
jak pisu na warocku...21.7. behem max sesti kol 95.000 s celkovym KD 74-69...no ne ze by na tom zalezelo, ale tezko se pak diskutuje jestli clen stejnyho klanu ma nebo nema cokoliv na helinu...a pro mne to je...a ted se dopredu omlouvam Sullovi a Dicefalovi.... stejna lajna jako pripad Antaloise a jeho vycitovanejch hunu. Jako sorry, ale kolektivni vina...proste nemuzes bejt u W SS a rikat ...ja nic, ich bin mucikante...bohuzel, ja jsem vasu picu taky nevidel, ale...



[b]Ahoj všichni, M16

předem bych se chtěl představit......nejmenuju se ANTALOIS, ale ANTAIOS.26 Laughing
Na vaše stránky jsem se registroval z jednoho prostého důvodu.Nechci na vašich stránkách číst, že jsem cheater,protože cheater prostě nejsem!!!!!Mám čistý svědomí!!BF 2142 mám moooc rád a snažim se hrát ferově. Exclamation To, že v mém okolí se pohybují hráči co nepůsobí zrovna čistě, hned neznamená,že jsem jeden z nich!!Nikoho tímto nechci obhajovat.To je každýho věc,jestli dokáže hrát čistě,nebo je to takový SRÁČ,že potřebuje cheat No Kdyby bylo na mě, všem cheaterům smažu kompletně STATS,to by si potom každý rozmyslel jak bude hrát!!!



Touhle zprávou nechci nikoho rozčílit,nebo obhajovat,je to můj názor.Nechci aby se to tu svrhlo k diskuzi typu Bobici,to je o ničem......Opravdu nejsem cheater.I když je to trapný, já mám velký problemy s užíváním pc,neumim si pomalu nainstalovat ani hru, jak bych mohl dat do pc cheat. Question

Hraju každý večer a na žádném serveru nemám problém,hraju samozdřejmě i ty,na kterých dostane cheater autokick !!!. Smile A že někoho zabiju několikrát za sebou,přece neznamená, že jsem cheater................... Question
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 8:07 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 8:38 pm

Musím se Antaiose zastat, v drtivé většině je to právě on, kdo je lovec pirat a kdo doplácí na zbraň v rukou soupeře. M16
A jsem přesvědčen o jeho čisté hře. cheers
Návrat nahoru Goto down
ANTAIOS.26
Vojín
Vojín
ANTAIOS.26


Poeet p?íspivku : 9
Age : 42
Registration date : 11. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 9:13 pm

KICK jsem u vás poprve nedostal,tech uz za sebou mam víc! Shocked Jinak si klidne do toho tunelu muzem jit stoupnout a na 100% te na jednu ranu nedam tak jako ty nezabijes me Razz
ALE ZKUSIME TO.KLIDNE M16 M16

Dik Sullovi za obhajobu!
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 9:34 pm

See_Ya_ , ne See_ya_ stojím za Tebou!!!!!!!!

A chci stát v tom tunelu jako rozhodčí Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Přátelství je pro mne víc než-li hra.
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 10:44 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:35 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 11:27 pm

Přátelství je pro mne víc než-li hra Exclamation

Proč by mi Peťa(Antaios.26)říkal "bacha na Henrycharkose" má mapu!!!! Exclamation
a vy jste ho nechali hrát u nás na serveru,přesto,že jsem to oznámil,hned jak se přihlásil Question
asi má nějaké svědomí ne Question
Jsem si stoprocentně jistý,že by jsi neopustil klan,kdyby jsi zjistil,že třeba já mám mapu Exclamation
Zhádali by jsme se jak koně,to je jasný,(třeba by jste mne i vyhodili)ale neodešel by jsi Exclamation
ps. my si v klanu všichni(99%)rozumíme,on s nima nedá dohromady ani TSko Exclamation,ale ujali se ho v té době,kdy tady u nás frčela jen Omega a STBK sráč klan(pouze můj názor Exclamation Exclamation Exclamation,néé See_Ya_)

já moc dobře vím,proč ho nemusíš,vidím se s Antim každý den
,ale není už ku-va čas se na to vysrat Question Question Question

Co se týče Titána je dost dobrej Twisted Evil a až si jednou řekne "seru na ně čítujou Laughing " v našem teamu by se fakt hodil Exclamation Exclamation Exclamation

A je to sakra dobrej kluk Exclamation Exclamation Exclamation


Naposledy upravil dicefalus dne Mon Aug 11, 2008 11:56 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ANTAIOS.26
Vojín
Vojín
ANTAIOS.26


Poeet p?íspivku : 9
Age : 42
Registration date : 11. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 11:31 pm

Soukoli napsal:
"Jinak si klidne do toho tunelu muzem jit stoupnout a na 100% te na jednu ranu nedam tak jako ty nezabijes me"


...no prave...zrejme to tenkrat byl blesk z cistyho nebe...a pak ze dvakrat neuhodi lol
...takze to uzavreme konstatovanim, ze ty jsi cistej a nekteri Hunove nejsou, coz nemusi znamenat, ze ty nejsi...coz je stejne tak tvoje vec, jako opak a bohuzel to nemeni vubec nic na vete kterou jsem napsal o Hunech.

I kdyz me to mrzi, tak si to o nekterych HUN taky myslim Crying or Very sad .Ale s tim nic nenadělám.
Jinak musim uznat ,že mě tvoje zpráva docela potěšila,už si nepřipadám jak načetovanej debil.Opravdu to nemam zapotrebi. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
ANTAIOS.26
Vojín
Vojín
ANTAIOS.26


Poeet p?íspivku : 9
Age : 42
Registration date : 11. 08. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 11:37 pm

dicefalus napsal:
Přátelství je pro mne víc než-li hra Exclamation

Díky kámo,jsi kádr cheers cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyMon Aug 11, 2008 11:47 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:35 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 12:19 am

Prosím nezlob se na mne souky,ale toto jsou zase chytrý keci okolo Exclamation Exclamation Exclamation
Vyser se na Herakla ten už dávno schnil někde v díře a promluv jako chlap Exclamation
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 12:26 am

On mojí obhajobu určitě nepotřebuje(z našeho serveru jste ho už vyhnali),ale bohužel to beru jako svojí povinnost Exclamation Exclamation Exclamation


Naposledy upravil dicefalus dne Tue Aug 12, 2008 1:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 12:53 am

NO UPRIMNE, NEKDY MAM POCIT ZE JSOU SKVRNY NA SLUNCI
NA WAROCKU JSEM SE ZEPTAL JAK UDELAL 90000 BODU A BYLO Z TOHO KECANI ZE VSECH STRAN NA PET LISTU

V TOM KECANI NAPISU JAKO JEDNO Z PRIROVNANI, ZE HUNOVE JSOU NA CHEATECH A ANTAIOS TAK PODLE OBECNY ROVNICE KOLEKTIVNI VINY VYPADA JAKO LUMP A JE TO ZASE NA DESET STRAN

KDYZ RIKA ZE NIC NEMA TAK TO BERU JAKO FAKT ALE AT PO MNE NECHCE ABYCH SE NA NEJ DIVAL JAKO NA JEPTISKU KDYZ MA NA SOBE KOZENEJ KABAT. BYL S HUNAMA, JE S HUNAMA, TUDIZ MU ASI NEVADI ZE MAJ CHEATY A TOMU PROSTE TLESKAT NEMUZU.



NAPOSLEDY TO SHRNU

UVITAL BYCH KDYBY ALESPON DOSPELA CAST POPULACE NEMOTALA HERNI A CIVILNI IDENTITY
PRISPEVKY UVEDENE POD MYM NICKEM JSOU ME NIKOLIV KLANOVE
NEKTERI CLENOVE HUN POUZIVAJI CHEATY A ANTAIOS JE HUN
NEMUZU TVRDIT ZA ANTAIOS POUZIVA CHEAT
JSEM ADMIN A DAVAM KICKY
OBA KICKY KTERE JSEM MU DAL JSEM POVAZOVAL V DANE SITUACI ZA OPRAVNENE
ANTAIOS MA PLNE PRAVO SE MNOU NESOUHLASIT


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:37 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 1:31 am

prdim na to No
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 11:36 am

člověk tu 2 dni není a už je tu M16 VS. MP5 Klídek Hoši I muži mají Své Dny lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 11:41 am

No tomuhle se na fórech říká většinou už zbytečnej war... takže to téma zamykám a chce-li někdo něco dále řešit, ať to činní s danou osobou přes Soukromé zprávy! Drill

LOCK
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 5:01 pm

Rakosnicek..CZ napsal:
člověk tu 2 dni není a už je tu M16 VS. MP5 Klídek Hoši I muži mají Své Dny lol! lol! lol!

Kterej jsem já Question Smile
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 EmptyTue Aug 12, 2008 5:12 pm

si vyber to je fuk stejně to nakonec Bude Nerozhodně DOUBLEKILL lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Sponsored content





KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KLAN WAR ROCK
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Klan IWS...
» War Rock : Insanity

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Informace, které se jinam nevešli-
Přejdi na: