See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KLAN WAR ROCK

Goto down 
+5
Soukoli
Rakosnicek..CZ
GiGaB@yt
dicefalus
sulla45
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyWed Aug 06, 2008 5:30 pm

Při brouzdání na netu jsem narazil na stránky WAR ROCK klanu.
Bylo to nanejvýš zajímavé čtení, obzvlášť ta část týkající se našeho klanu. Doporučuji všem k nahlédnutí a vytvoření názoru třeba na hráče GEORGEJUNIORA. Vzkaz pro seniora:"Řezat, řezat, řezat!"
Dal jsem si tu práci a prošel jsem si statistiky jednotlivých hráčů War Rock klanu a nestačil jsem žasnout. Obzvlášť Vomit je ozdobou klanu. Medic
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyWed Aug 06, 2008 7:08 pm

A nebyl by tam ňákej odkaz Question,bo to nemůžu najít ombre Exclamation.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyWed Aug 06, 2008 9:18 pm

Jejich web:

http://warock.clanweb.cz

a to co myslí sullák je přímo zde:
http://warock.phorum.cz/viewforum.php?f=29
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 12:08 am

Ale jo,proč ne Rolling Eyes. Sice takové dětské,ale aspoň mají nějaký názor lamičky.
Nevím jak je to s tím zápasem scratch,o ničem jsem neslišel,ale opět se mnou nepočítejte,protože všechny ty ondase,jakupoli,G.juniory apod.nemusim a jsem rád,když jsou tam kde jsou.
A hlavně nechápu,proč k nám prcek George furt leze,když jsme takový kurvy. No To mi hlava nebere. Suspect

Taky jsem juknul na toho Vomita Shocked a povím vám,že ten musí běhat po mapě s výstrojí "kouzelník" jinak si to neumím vysvětlit. confused
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 12:16 am

Dicino jen pár drobností, jde o to že george dostal Kick za to že házel RDX a odpaloval je pod sebou (RDX Hopping), na to jsem ho upozornil jak písemně tak asi 2x WARNem a nic tak dostal KICK samozřejmě že ten má asi 1 minutu trvání (je ale možný že to byl BAN sjem se třeba překlep) a tak to chlapec trošku popletl... a k tomu zápasu bavil se s Rákoskou a jak sjem četl stejně asi nepříjdou nemají rádi titánskej mód...

No Vomit je kapitola sama o sobě má asi přes 110k bodů... přes 330 hodin nahráno... (asi zázračnej zabiják) ale podle počtu budů mi to vychází plus mínus přes 60 tisíc což potom nechápu kde se válí zbylích 60k, dobrý co ? Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 8:10 am

Tak jsem jim tam klukům odepsal bounce bounce

No znáte mně Tak si to asi Dokážete představit lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 3:31 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 4:18 pm

lol! No nevím nějak Jsem zaskočen http://warock.phorum.cz/viewforum.php?f=29 lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 6:41 pm

Omlouvám se tímto všem, že jsem otevřel toto, jak se později ukázalo, nechutné téma.
Domnívám se, že další diskuze s panem či chlapcem Jakupolou je pod úroveň dospělých lidí.
Cením si omluvy George-juniora, je to projevem chlapáctví. Wink Wink Wink
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 7:09 pm

hmmmm, tak jsem se kouknul na forum war rocku, a opravdu nevím, co si o nich mám myslet. A Jakupola mě nemyle překvapil, dodnes jsem si myslel, že to rozumnej člověk, občas jsme si psávali na icq, ale dnes jsem změnil názor. Raději nic nebudu psát, bó bych mohl někoho urazit a nehodlám se pak s nějakýma děckama hádat. Myslel jsem si, že tam jsou solidnější a rozumnější členové, ale asi mnoho ne.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 7:22 pm

Zajímavé, docela mě pobavil dneska Rákoska když mi odpoledne volal že má od WaRock BAN na fóru za nadávání nebo za co... jinak je docela zajímavé že má i george BAN... též jakupola mě sklamal... především tím svým psaním asi 10 příspěvků pod sebe bez nějaké hodnoty (samozřejmě na WaRock fóru) ale mile mě překvapil BIGHAWK, ten vypadá na opravdu rozumného člena tohoto klanu... (alespoň podle vyjádření v soukolíkově topicu u WaRock fóra)
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 7:48 pm

K tomu Vomitovi, docela slušnej borec...
KLAN WAR ROCK 2qjhrw0

podle tohoto obrázku jestli to chápu dobře udělla tak za řekněme 5 dní asi 90 000 bodů... protože jak ta tmavě červená čárka (Globální scóre) ukazuje tak do asi tak 14.7.08 měl 27 000 no a pak tak do 20.7.08 udělal 112 000 bodů... síla co?
Zdroj: 2142 Stats Historie uživatele Datum počtu bodů 1.8. 2008 v 22:00 ...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 8:49 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 9:17 pm

soukolák má v něčem pravdu, pokud je solidní klan, tak podvodníky ve svých řadách nesnese a vykopeje, pokud nepodvádí také, ale tím pádem zmaří celý klan. A pokud se tam najde "podctivej" člověk, kterej hraje férově, tak je hloupej, že užívá jejich pre-nick, protože já bych s podvodníkama NEHRÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 10:22 pm

Proč se handrkujete s 13ti letýma děckama? 13 +-
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 10:25 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:33 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 10:29 pm

no, handrkovani bych to nenazval...mavnout rukou nad tim muzeme...to jo...ale takhle mavnul Churchill nad Sudetama...pak nad Prahou...pak na Parizi... a za tejden mu nesl nacek noviny do cisla 10...jestli mi rozumis
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 11:14 pm

bohužel nemohu než souhlasit Sad
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 11:20 pm

ale přesto si stále stojím za tím,že antaios je čistý jak padlý sníh. Exclamation Exclamation Exclamation

a mrzí mne,že je PTD,páč umí a See_Ya_ by rozhodně ostudu neudělal. Twisted Evil

všichni víme,že najít do klanu kvalitního hráče je dnes již dost těžké,nebo ne Question Question Question

neberte to, jako že ho k nám chci nějak protlačit,ani nechce,ale mám v sobě šest gambáčů a trošku jsem se rozepsal. Razz
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 11:38 pm

hlavně je tohle všechno"handrkování" vina EA,že nedokážou za všechny ty prachy co kasírujou zajistit,aby měli všichni stejné podmínky k hraní. nebo ne Question Question Question

a nebo alespoň mazat výsledky,mazat a mazat Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyThu Aug 07, 2008 11:54 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyFri Aug 08, 2008 5:51 pm

u nás doma se to naštěstí maže samo,takže žádný zbytečný vykecávání a rovnou akce pod klacek Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyFri Aug 08, 2008 6:08 pm

cyclops


Naposledy upravil Soukoli dne Fri Aug 29, 2008 10:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK EmptyFri Aug 08, 2008 6:42 pm

to je samý mazat, mazat, mazat, a zmazanej tu zase není nikdo. Já vás nechci vidět na srazu, to zase dopadne!!!! to bude v álejích nablito!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Vomit
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 08. 08

KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: 95 000 bodu   KLAN WAR ROCK EmptySun Aug 10, 2008 5:34 pm

Soukoli napsal:
jak pisu na warocku...21.7. behem max sesti kol 95.000 s celkovym KD 74-69...no ne ze by na tom zalezelo, ale tezko se pak diskutuje jestli clen stejnyho klanu ma nebo nema cokoliv na helinu...a pro mne to je...a ted se dopredu omlouvam Sullovi a Dicefalovi.... stejna lajna jako pripad Antaloise a jeho vycitovanejch hunu. Jako sorry, ale kolektivni vina...proste nemuzes bejt u W SS a rikat ...ja nic, ich bin mucikante...bohuzel, ja jsem vasu picu taky nevidel, ale...

To co pises je pravda .Proč odpovidám az ted,Byl jsem na dovolene mimo republiku a nesel mi internet na mobilu.
Stalo se to na jednom serveru.Ze byl divny poznali jiny hrači,protoze jeden tipek za kazdy killnuti povysil.Jestli muzes zarídit ,klidne mi ty body umaž.(napis do EA).Vadit mi to nebude a vsichni budou v klidu..
Az druhy den me Jakupola rekl at se podívam na Bobiky jak jsem poskocil.Do te doby jsem ani nevedel ,ze jsem takhle poskocil.
Rozhodne nejsem zadny podvodnik,,není mi 13 let,urcite pro me má ted smysl podvadet ,kdyz mam nejvyssi hodnost.Co bych tím ziskal.Tu hru hraju pro zabavu a ne za zadnou honbou bodu.
Omlovam se teda těm ,(ze EA ma a nekdo jiny na h...o servery) , které jsem přeskočil v poradí Cechu a Slovaku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KLAN WAR ROCK Empty
PříspěvekPředmět: Re: KLAN WAR ROCK   KLAN WAR ROCK Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KLAN WAR ROCK
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Klan IWS...
» War Rock : Insanity

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Informace, které se jinam nevešli-
Přejdi na: