See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KICKY A BANY NA SERVERU!!!

Goto down 
+7
Kenny_(CZ)
ojecko
mnadvoras
Soukoli
GiGaB@yt
Miros
Rakosnicek..CZ
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyMon Aug 25, 2008 11:21 pm

Uspořádejte si to mezi sebou a pak o druhém hráči tvrď, že je blb! Dle mě sami nevíte co a jak a serete do provozováni serveru! Admin by měl být vždy jen jeden!!! Ne 10 nebo kolik vás je. A jeden zástupce. Daemon má spostu možností, jen je plně využít. To se týká i kicků a banů. Ale vy jen banujete a kickuje a pak se, jak jsem četl kdesi tady, dohadujete jeden přes druhého proč a jak a za co a kdo a proč a ............
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 1:29 am

a.................co?
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 11:31 am

Kenny_(CZ) napsal:
Uspořádejte si to mezi sebou a pak o druhém hráči tvrď, že je blb! Dle mě sami nevíte co a jak a serete do provozováni serveru! Admin by měl být vždy jen jeden!!! Ne 10 nebo kolik vás je. A jeden zástupce. Daemon má spostu možností, jen je plně využít. To se týká i kicků a banů. Ale vy jen banujete a kickuje a pak se, jak jsem četl kdesi tady, dohadujete jeden přes druhého proč a jak a za co a kdo a proč a ............

Tady jde o to že to tam napsané enbylo. Ale musím souhlasit se Sullem že v takovým počtu to i od tebe byla fakt blbost, jo kdyby nás tam bylo 20 a víc ale když je nás tam tak málo tak je jasný že Walker se nepoužívá, alespon pokud checš hrát delší dobu a pořádně si zafightovat..
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 1:41 pm

Nic o mechu tam nebylo! A je mi jedno, jestli hraju s 4 lidmi nebo s 63. Od toho tam ten mech je, aby ho někdo využil. Poku se někdo brání tomu ho využít proti 2 lidem, to je jeho věc, ale mě to problém nedělá. Toho mecha sejmeš jednou ranou, tak nevim, kde je problém a v té blbé malé mapě ten mech moc možností nemá.

A že hrajete pořád dokolola suez, tak asi proto jste zakázali mecha, protože ho asi neumíte nikdo využít. What a Face

A toto vaše pravidlo absolutně nechápu - RULES: NO HELI CAMP ON TOWERS - Co jste to za hráče, že si neporádíte s idi... na věži?
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 1:52 pm

Ježiši jsem myslel že jsi normální ale asi ne... nejde o to jestli mecha využijem nebo nevyužijem. Každej z nás ho umí použít na výbornou. Problém je v tom že chceme hrát bez techniky, ale ten slavnej mód kterej je na to dělanej nefunguje jak má protože nepřipisuje známky. Což nás většinu sere, když si někoho říznu a hra umožňuje dostat DogTag tak proč ne i v tom módu.

A to kempení na věžích? Většinou tam sednou lidi co neumějí pořádně hrát nebo zasraní kempeři co nedělaj nic jinýho. Sejmout takovou helinu není těžký, ale jde o to že to je největší kravina využití transportky jakou někoho napadlo asi tak půl roku zpátky do té doby to nikdo nepoužíval. Hrálo se rok a půl bez toho tak proč by to nešlo i teď...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 2:19 pm

GiGaB@yt napsal:
Ježiši jsem myslel že jsi normální ale asi ne...

Jsem normální, možná jsi to zjistil přes QIP. A nebo jsi to nestihl, ale jelikož jsi se zrušil sám, tak jsi to asi nezjistil. je mi celkem fuk, co si o mě kdo myslí.

GiGaB@yt napsal:
nejde o to jestli mecha využijem nebo nevyužijem. Každej z nás ho umí použít na výbornou. Problém je v tom že chceme hrát bez techniky, ale ten slavnej mód kterej je na to dělanej nefunguje jak má protože nepřipisuje známky. Což nás většinu sere, když si někoho říznu a hra umožňuje dostat DogTag tak proč ne i v tom módu.

Každej má rád jinej typ hry. Proto je u vás skoro pořád prázdno, kromě večer. Nechápu, proč to nestřídáte, všechny mody a podle návštevnosti si udělat obrázek. Já radši hraju z technikou, ale taky někdy po 20ti kolech titátu sáhnu po sniperovi v cerbere landing.

GiGaB@yt napsal:
A to kempení na věžích? Většinou tam sednou lidi co neumějí pořádně hrát nebo zasraní kempeři co nedělaj nic jinýho. Sejmout takovou helinu není těžký, ale jde o to že to je největší kravina využití transportky jakou někoho napadlo asi tak půl roku zpátky do té doby to nikdo nepoužíval. Hrálo se rok a půl bez toho tak proč by to nešlo i teď...

Jsou to vaše pravidla. Akorát si myslím, že když to kempaře 20x sejmeš, tak ho to přejde snad samo. Jde spíš asi o to, že jsem tohle pravidlo ještě nikde neviděl, nebo jsem si možná nevšiml.

Původně šlo snad o to, že jsem chodil v mechu tam, kde to je zakázané, ale při tom to nidke uvedeno nebylo!!! A původně jsem se jen přišel zeptat, proč jsem dostal BAN, protože jsem to nikde nečetl. Akorát jste ze mě udělali blba, ale chyba je možná i u vás, ne jen u mě. Bohůžel to dopalo tak, že se urážíme navzájem. Ukázka něčí inteligence, možná mojí, možná vaší, nejsem psychouš, abych to posoudil.
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 3:41 pm

Tak na rovinu.......... Tohle je na posledy co tady s Tebou něco řešíme !!!! pokaždé máš nějakou výmluvu / neumím Anglicky,měníte pravidla ze dne na den , bla bla bla..... No jasně že se mění když je tam jinej MOD bože affraid affraid ! prostě ještě jeden prohřešek a BAN a tím myslím všude!!!!!!!!

Nikdo Tě přece nenutí Hrát Na Našem Serveru si Jdi Hrát Kam CHCEš !!!!!!!!

A jestli Ti je Opravdu 36 jek uvádíš a píšeš takovéhle ...... Tak by jsi si měl asi nechat
UPRAVIT MEDIKACI !!! (jako nechat předepsat jiné prášky ,kdyby jsi zas nevěděl co to je)

lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 7:30 pm

Tak mne napadlo,jestli to není prostě jen provokace,jsou lidé,které baví se handrkovat a dělat ze sebe chudáčka proti přesile.
Na zkoušku bych navrhoval dát Kennymu perm. banána jak do hry,tak na forum a třeba bude klid Question Razz
Co vy na to bando :?:mne toto neba Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 11:16 pm

Tak vy jste super parta! Někdo vám něco řekne na rovinu a vy ho takhle sepsujete.

Nejsem totiž jedinej, kdo by si stežoval, ale jelikož lidi vědí, jací jste, tak proto každej drží hubu a krok s vámi. Kromě mě si totiž ještě nikdo asi nestěžoval!!??

Pátral jsem a už jsem na to přišel na to, proč mi to laguje a nelaguje to ve hře jen mě. Sice píšete, že máte 32 slotů, ale nemáte pánové, protože ono se to dá pěkně rychle spočítat. Máto 16 - 20 slotů, proto mi to u vás ve hře laguje až od 20 lidí.
Stačí si to spočítat podle rychlosti, co zde kdysi uvedl GiGaB@yt ...my jsme myslím na lince 2.5Gb..., a porovnat s minimálním uploadem pro BF

Možná vás podělal správce serveru, ale myslím si, že jste to navýšily úmyslně, aby bylo vidět, jací jste borci a že na to máte. Stežují si i hráči na vás, jako na SEE_YA_. Přečtěte si co se o vás píše.

Jestli mě chcete zabanovat, jen si poslužte, já váš server k životu nepotřebuju.

Jen jsem se přišel zeptat, za co mám BAN a vy z toho uděláte bůh ví co. Je vidět, jací jste chudáčci a že člověk nemůže ani zeptat, natož si stěžovat.
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyTue Aug 26, 2008 11:46 pm

tak jsme to nestihli Sad
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2008 12:00 am

Chtěl jsem si s ním pokecat na ICQ tam byl v pohodě, ale po tom co jsem si teď přečetl tak jsem rád že jsem ho odtam smazal. BAn má na 10 dní a uvidíme... Třeba se uklidní a začne psát smysluplné příspěvky. On je chlapec asi odborník prý máme 20 slotů.. hmm hezký Smile A když náš server k životu nepotřebuje diskutovat taky nepotřebuje. TEČKA
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2008 12:13 pm

Tak s tebou souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2008 2:10 pm

Kenny_(CZ) napsal:


Nejsem totiž jedinej, kdo by si stežoval, ale jelikož lidi vědí, jací jste, tak proto každej drží hubu a krok s vámi. Kromě mě si totiž ještě nikdo asi nestěžoval!!??

Pátral jsem a už jsem na to přišel na to, proč mi to laguje ...píšete, že máte 32 slotů, vás podělal správce serveru, ale myslím si, že jste to navýšily úmyslně, aby bylo vidět, jací jste borci

...no tak uz jsem toho videl hodne, ale teprve tohle ma hlavu a patu jocolor
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2008 5:48 pm

devět dní do dalšího výronu slz Laughing
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyWed Aug 27, 2008 10:47 pm

ze ho to bavi.
asi je masochista a rad se trapi
pokud by citil co pise rekl by si cur.... a uz by u nas nehral a ani nepsal,ale lide jsou ruzne cyclops
Návrat nahoru Goto down
budlokcz
Člen Klanu
Člen Klanu
budlokcz


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 20. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2008 12:34 pm

Týýýý bago, nebejt Kennyho, tak se ani nedovim, jací jsme parchanti, jak se nás každý bojí a drží hubu a krok. Mám to ale štěstí, že k vám patřím lol!
Pokud nejsi vadnej, tak musíš vidět, že naši členové hrajou poctivě a snaží se, aby tak hráli i ostatní. Když jsem na jiným servru a vidim, co se tam děje, pláču. Ale nic s tím nenadělám, nikomu na forum nelezu a myslím si svoje. A když je to moc, změním servr. Tak pokud máš něco proti, snad se ti v základní nabídce neukazuje jen náš lol! M249SAW
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2008 4:55 pm

osm dní do návratu. silent
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2008 5:09 pm

Dnes mi napsal na ICQ Wink

citace :
364204596 (15:12:21 28/08/2008)
Dobrého idiota jste ze mě udělaly.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 EmptyThu Aug 28, 2008 6:19 pm

GiGaB@yt napsal:
Dnes mi napsal na ICQ Wink

citace :
364204596 (15:12:21 28/08/2008)
Dobrého idiota jste ze mě udělaly.

Možná jsem hloupý, ale udělal ho ze sebe sám, nebo ne??? affraid affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KICKY A BANY NA SERVERU!!!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pravidla See_Ya_ serveru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: