See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 KICKY A BANY NA SERVERU!!!

Goto down 
+7
Kenny_(CZ)
ojecko
mnadvoras
Soukoli
GiGaB@yt
Miros
Rakosnicek..CZ
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Jun 01, 2008 12:21 pm

Pánové pokud chcete ,aby na náš server chodili jen samé děti a hovada co to neumějí hrát tak klidně pokračujte v kopání každého jen trochu lepšího hráče!!!!
Proč jsi Zabanoval SKUNKTN??? Cituji Miroše" protože se mi nezdál" co to jako má kurva bejt!!!!!!!!!!!!!!!
BAN ja za HRUBÉ NEBO OPAKOVANÉ PORUŠOVÁNÍ PRAVIDEL!!!! JASNÉ ?!!!!! a KDYŽ UŽ TO MUSÍ BEJT TAK TAM KURVA NAPIŠTE DŮVOD NENÍ TO TĚŽKÉ!!

TO SAMÉ PLATÍ PRO KICK!!!!! PORUŠENÍ PRAVIDEL MUSÍ BÝT EVIDENTNÍ A NE ŽE SE VÁM NĚKDO NEZDÁ!!!!!!!
KDYŽ MÁ NĚKDO KD 12 : 4 TAK JE DOBREJ !!!!!!!!!!!!! NE CHEATER DO PIČI!!

TAKŽE SI ROZMYSLETE JESTLI CHCETE HRÁT PROTI DOBRÝM HRÁČŮM !!!!!!!!!!!!!!!!!

TÍMTO RUŠÍM VŠECHNY BANY NA SERVERU!!!!!! KTERÉ NEMAJÍ UVEDEN DŮVOD!!!!!!!!!!!!!



Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Miros
Seržant
Seržant
Miros


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Jun 02, 2008 8:38 am

Zaprve duvot jsem mu napsal. A zadruhe pokud v mape Oeration Shingle nejaky hnup ze snipou odstreluje basi pri respownu hracu a ty me reknes ze je to vporadku ze za to nemuze tak pak uz tedy nechapu ze neky kopes az 5 lidi zaras. No pak padne server nedostatek hracu a jsme zase na zacatku. A pokud jde oto kdo kolik dal banu tak ja jeden a + jednoho jsem kopl za kemp na basi takze jsi to muzes porovnat kdo kolik a proc.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Jun 02, 2008 9:01 am

Je pravda že Miroš moc nekope, on spíš jen furt držkuje a nadává, ale to mi tak všichni.
Já taky dával hodně kopanců, ale až po několika Warningách. Jinak to CCčko občas nezazanamená za co to bylo pokud ten důvod dáváš Custom, myslím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Jun 02, 2008 2:17 pm

to je jako dobrej for, nebo je to spatnej for, nebo jakej to vlastne kurva je for?
rozdelil bych to do dvou oblasti
1. kick/ban
2. popis kicku/banu

1.
pokud hrac hraje evidentne divne, kick
camp na bazi/spwn 1x je podle mne na kick, ne na ban
stejne tak arti, car use, 1x jihad, rdx vlajka a pod.
to ze po 1.5 te sunda malkovem na 100 metru zacinam brat jako normalni vec
stejne tak jako nevybuchujici claymory...viz vcera Sulla, kterej kolem Mirosovy sel trikrat
a teprv napoctvrty bouchla
taky vecne remcam, ze se mi neco nezda, ale faktem je ze po ty 1.5 se dejou veci jak v pohadce

neco jinyho ale je, pokud hrac umyslne nebo hrube kurvi hru, tam ma prijit banan
opakovani vyse uvedenyho i pres warning...docasnej, na den
evidentni cheat...pokud mozno pozorovanej nekolika lidma...dozivotni

2.
popis je fakt nutnej a uznavam ze ne vzdy jsem ja dal ten spravnej, skutecnej duvod
p.s. dodavam, ze prednastaveny duvody jsou na picu, ale jak jsem se dozvedel, kazdej si tam muze
naeditovat svoje vlastni

ps prave tam sedi sedm banu
od Rakosky
s popisem
chces polemizovat na duvodem proc si jim ho dal, nebo se na to vyprdneme a budem delat, ze SOR klan jsou cheateri...ja fakt nevim jestli jsou nebo nejsou, ale meli skore 12:4...
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Jun 02, 2008 4:12 pm

ano všech 7 jich je odmne a plně si za nima stojím.........

G 8000 nedělají nic jiného než RDX AUTA RDX VLAJKY ..... za poslední dva dny dostal 4x kick a nepoučil se takže BAN!!!


PODSURFING ......... nebudu komentovat

GLITCHING ............. v bednách na základně nebudu komentovat dále

MEDIC- ležel přímo u majáku a střílel vše co se narodilo a na WAR mi napsal NEBREČ při zabití to bylo samé ha ha ha losser a podobně TAKŽE pa pa dale nebudu komentovat

A ten KLAN nekomentuji vůbec ty už nemůžou pomalu na žádnej SERVER několikrát usvědčeni použítím AIMBOTU na TIMELESSU + EA repot


PROSTĚ UŽ MNĚ NEBAVÍ ODEPISOVAT LIDEM PROČ A ZA CO MAJÍ BAN .......... ATD

PRSTĚ OPATRNĚ S TÍM BANOVÁNÍM A KOPÁNÍM TO JE VŠE CO JSEM CHTĚL ŘÍCT !!!!!!!!!! JINAK U NÁS FAK NIKDO HRÁT NEBUDE

JINAK S TEBOU PRAŽÁKU V CELKU SOUHLASÍM
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Jun 03, 2008 11:33 am

jen pro poradek...nemam vubec nic proti tem banum...koneckoncu taky jsem tam zrovna hral...a trochu doplnim bezici text na serveru
Návrat nahoru Goto down
mnadvoras
Vojín
Vojín
mnadvoras


Poeet p?íspivku : 5
Age : 57
Registration date : 04. 08. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Statspadding   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 04, 2008 12:19 pm

Ahoj,
je mozne, ze jsem videl TOP hrace vaseho klanu SEE_YA_ pri STATSPADDINGU???
Crying or Very sad

NADVORAS
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 04, 2008 2:44 pm

no jasne, z ceho bych jinak platil najem? cyclops
Návrat nahoru Goto down
mnadvoras
Vojín
Vojín
mnadvoras


Poeet p?íspivku : 5
Age : 57
Registration date : 04. 08. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: :))))))))   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 04, 2008 5:40 pm

Tak to mne nenapadlo, sorry. Razz Co stojí server na měsíc hry? Myslím provoz, ne HW (pokud to není tajné) Drill




BF2142
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 04, 2008 9:20 pm

Hehe statspadding... jj to se občas stane, hra tě nutí hraješ to 6hodin vkuse a co dělat tak si zapaduješ :D Samozřejmě že to není povoleno, ale neříkám že jsem úplně proti.. když ho někdo dělá tak mu dám WARN on nepřestane tak kick, ale po WARNu většinou přestane ten člověk nebo se radši sám odpojí... a k See_Ya_ těm nic neříkám nejenom že by mě pak asi na srazu zabili :D a pak si se mnou paddovali :D ale hlavně tihle chlpay maj svoji hlavu :D

jinak cena je přes 3000,- na měsíc...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
mnadvoras
Vojín
Vojín
mnadvoras


Poeet p?íspivku : 5
Age : 57
Registration date : 04. 08. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Statspadding   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Aug 05, 2008 12:33 am

Tako to jo, trochu mi vadilo, ze kdyz jsem je postrilel, tak rozcilovali a nakonec do mne strkali cumakem Gunshipu. ted už je mi to jasny...proste po ty nude je treba obcas dohnat body, to chape kazdej Shocked Evil or Very Mad Razz

Ta cena na měsíc docela jde...

nadvoras
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Aug 05, 2008 10:48 am

mnadvoras napsal:
Tako to jo, trochu mi vadilo, ze kdyz jsem je postrilel, tak rozcilovali a nakonec do mne strkali cumakem Gunshipu. ted už je mi to jasny...proste po ty nude je treba obcas dohnat body, to chape kazdej Shocked Evil or Very Mad Razz

Ta cena na měsíc docela jde...

nadvoras


...no jasne..obvzlast kdyz vsem hracum v top 100 plati EA mesicne 0,25$ za kazdejch 100 bodu...ale to se vetsiny z vas netyka
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Aug 05, 2008 2:28 pm

KURVA Já nic nedostal asi jsem jim dal špatnej účet lol! lol! lol! lol! lol! lol! affraid affraid affraid affraid affraid
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Aug 05, 2008 2:34 pm

Rakosnicek..CZ napsal:
KURVA Já nic nedostal asi jsem jim dal špatnej účet lol! lol! lol! lol! lol! lol! affraid affraid affraid affraid affraid

...to tam musis vydrzet nejmin dva dny... lol!
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyTue Aug 05, 2008 5:46 pm

Rákosko, to naseree, co???? lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
mnadvoras
Vojín
Vojín
mnadvoras


Poeet p?íspivku : 5
Age : 57
Registration date : 04. 08. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: STATSPADDING   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyWed Aug 06, 2008 9:54 am

Soukoli napsal:

...no jasne..obvzlast kdyz vsem hracum v top 100 plati EA mesicne 0,25$ za kazdejch 100 bodu...ale to se vetsiny z vas netyka

No, zdá se mi to na první pohled málo.
I když pokud je to o tom, že když jsi v TOP 100 a udržuješ pouze to, abys byl v TOP 100, tak to nejsou špatný koruny. To bych Statspadd pochopil, pak je jasný i Ranked server sunny


Pokud je to celé pravda tongue

nadvoras
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyWed Aug 06, 2008 12:15 pm

lol..kdybych chtel bejt v top 100 a musel na to padovat, tak pujdu radsi na pivo...to za a/...za b/ koho zajima naka top 100 a za c/ hmmmm nebylo by spatny dostavat od EA prachy lol! , ale uplne by mi stacilo, kdyby nepadal server 5x denne...no, ber to jako hrubou zaplatu na hrubej pytel...pac jinak bysme museli zacit diskusi co to vlatne je padovani, komu co prinasi, kdo se na nem podili, proc ho nekdy zlehka tolerovat a jindy za nej dat banana a proc o nem vubec diskutovat s adminem.
Návrat nahoru Goto down
mnadvoras
Vojín
Vojín
mnadvoras


Poeet p?íspivku : 5
Age : 57
Registration date : 04. 08. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyWed Aug 06, 2008 10:03 pm

Soukoli napsal:
lol..kdybych chtel bejt v top 100 a musel na to padovat, tak pujdu radsi na pivo...to za a/...za b/ koho zajima naka top 100 a za c/ hmmmm nebylo by spatny dostavat od EA prachy lol! , ale uplne by mi stacilo, kdyby nepadal server 5x denne...no, ber to jako hrubou zaplatu na hrubej pytel...pac jinak bysme museli zacit diskusi co to vlatne je padovani, komu co prinasi, kdo se na nem podili, proc ho nekdy zlehka tolerovat a jindy za nej dat banana a proc o nem vubec diskutovat s adminem.

sunny lol!

gratuluji k názoru!! souhlasím....
MNadvoras
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Aug 24, 2008 8:57 pm

Za co jsem dostal BAN v 19:57? Nejsem si vědom ničeho!

A doufám že je to za to, že jsem chodil v mechu v Cerbere Landing.
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Aug 24, 2008 9:32 pm

Máš pravdu, je to za mecha. A už si konečně přečti pravidla. Ban máš na 24 hodin, příště už bude na stálo.
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Aug 24, 2008 9:36 pm

GiGaB@yt napsal:

A pravidla:

RULES: NO RDX HOPPING !!!!! NO RDX LAMING !!!!
Žádné RDX skákání apod...
RULES: NO RESP OR BASE CAMP/RAPE !!!
Žádný kempování nebo dělání jinýho bordelu na hlavní základně...
RULES: NO HELI CAMP OVER TITAN
Žádný kempování s helikoptérou okolo titána...
RULES: NO HELI CAMP ON TOWERS
Žádný kempování s helinou na věžích...
RULES: NO ENEMY VEHICLE STEALING
NEkrást vozidla druhému týmu...
RULES: NO TITAN AA GUN SPAM
Nestřílet jako debil z titánských AA zbraní do druhýho titána...
RULES: NO RDX ON SILOS
Žádná RDX na silu... (jako někdo zakempí nahodí RDX kolem sila a pak až někdo dojde tak to odpálí, taky by se dalo říct RD laming)
RULES: NO GRENADES SPAM IN CORRIDORS 1 and 2
Zákaz neustálího házení granátu v chodbě 1 a 2 na titánu...
RULES: COMMANDER CAN FIGHT BUT MUST DO HIS JOB
Komander může bojovat, ale musí dělat svoji práci...
RULES: NO RDX CARS (JIHAD)
Zákaz RDX aut (sebevražedná auta)

Ještě nějaká chceš vysvětlit?

VIDÍŠ TAM NĚCO O MECHU V CERBERE LANDING? A pokud měníte pravidla ze dne na den, jako s tím seatswitch, tak to pak nemá cenu u vás hrát, protože za 1. Mě to nebaví číst ve hře pořád dokola, co jste tam přidaly nebo ubraly. 2. To ani číst nestíhám.

Některé vaše pravidla jsou absolutně totálně uplně mimo mísu. Tak na co tam teda ten mech je? Si ho máte vymazat z mapy, když se v něm nesmí chodit.

Měl jsem taky server, sice na demu, ale měl, ale takovej vůl na pravidla jsem teda nebyl.
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Aug 24, 2008 10:00 pm

jestli se nepletu,tak mod no vehicles nepíše známky a odznaky do statistik a a to prostě některým hráčům vadí. Mě teda určitě a jestli to nestíháš číst,tak prostě choď jinam a přestaň nám tady furt brečet. za rok a půl co hraju jsem dostal kicků dost a vživotě mne nenapadlo jít si stěžovat na forum toho serveru kde mne vykopli,prostě jsem šel jinam!
Když si vzpomenu kolik jsem dostal kicků za friendlyfire tam kde bylo ff off.


Nevyhovují ti pravidla tohoto serveru?najdi si takový kde se ti bude líbit a je po problému!
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptySun Aug 24, 2008 10:27 pm

Ja jsem nepřišel brečet a ani si stěžovat. Jen se zeptat, za co jsem BAN dostal. A že měníte pravidla, jak se vám to hodí, tak to je fakt dost na p....

Asi je pravda to co se o vás všude píše. Ale o jedné věci jsem se přesvědčil na vlastní kůži. Vám, jako kdo je v klanu, jde a projde vše.
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 25, 2008 8:13 pm

Dostat ban při hraní Gerbery, když na každé straně hrají 4 hráči, je vcelku logické. Pokud ve hře v několika vteřinovém intervalu běží upozornění NO WALKER, a ty přesto do něj sedneš,
musí následovat pro dotyčného BLBA vyloučení. Doporučuji při hře nejen střílet, ale i číst a myslet. Za podobný prohřešek na všech slušných serverech za přítomnosti admina následuje ban. Mad
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! EmptyMon Aug 25, 2008 8:36 pm

Ono jde o to že dostal BAN ještě než tam nekdo napsal zákaz Walkera. Já bych na jiným serveru taky do něj sedl, to se ho musím zastat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Sponsored content





KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: KICKY A BANY NA SERVERU!!!   KICKY A BANY NA SERVERU!!! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
KICKY A BANY NA SERVERU!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pravidla See_Ya_ serveru

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: