See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrat do Clanu

Goto down 
+3
dicefalus
GiGaB@yt
Rakosnicek..CZ
7 posters
AutorZpráva
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyTue Mar 24, 2009 1:27 am

Praotec Sulla45 by se rád vrátil do našeho Klanu a přivedl by Sebou pár Hodně schopných Hráčů !!!

Každopádně Já jsem Pro !! teď už budeme definitivně Nejlepší český klan v Titán Modu !! / takže se vlastně nic Nezmění / nebojte až to dopíšu půjdu se vykoupat Laughing Laughing

Prostě já jsem Pro , Ojecko taky ,Gigouš taky, Vlad určitě taky ten odkýve každou Blbost Basketball Basketball ,Bosák je z jiného státu takže nemá právo Hlasovat/stejně by se musel nejdřív poradit s přítelkyní / Smile a soukolák je mafián co furt mění čísla na mobilu jako gigouš Trenky / 3x ročně / tak u toho nevím !!!

Se můžete vyjádřit ale nemusíte už jsem to udělal za Vás lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyTue Mar 24, 2009 10:34 am

Ty jsi vážně šílenec lol!

Ale napsal si to hezky geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyTue Mar 24, 2009 7:59 pm

Jen pomalu,sice bych byl rád,ale ono to asi bohužel nebude tak horké jak to vypadá. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyTue Mar 24, 2009 10:15 pm

jak už za mě řekl rákoska, jsem pro

a rákosko, máš pěknej podpis, cos tomu chudinkovi aburovitheevilovi udělal, že tak magoří???
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyWed Mar 25, 2009 1:33 am

no nejak mi unika motiv, ale nikdo ho nevyhnal, nikdo ho neodhani to da rozum...takze vlastne nemam co dodat jak k Rakoskovi tak k Dicinovi...

cislo mam porad to samy pac jsem ho vymenil presne jako ty trenky tj. jednou za 12 let prosim pekne

a ten tag ze hry je fakt dobrej lol
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyWed Mar 25, 2009 4:12 am

ojecko napsal:
jak už za mě řekl rákoska, jsem pro

a rákosko, máš pěknej podpis, cos tomu chudinkovi aburovitheevilovi udělal, že tak magoří???

MNO zabil jsem ho 3x za 15 vteřin !! Sundal jsem ho pilumem vyskočil ale byl nízko 1 kill doběhl tam medik oživil ho , byl sem tak 20 metrů od něj tak sem ho zastřelil 2 kill medic ho znova oživil to už jsem byl u nich tak sem je Kuchnul lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
SlovakiaMrBoss
Člen Klanu
Člen Klanu
SlovakiaMrBoss


Poeet p?íspivku : 66
Age : 47
Registration date : 20. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyWed Mar 25, 2009 7:37 pm

Tak ja a přítelkyně je za lol!
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyThu Mar 26, 2009 10:39 am

Soukoli napsal:
no nejak mi unika motiv, ale nikdo ho nevyhnal, nikdo ho neodhani to da rozum...takze vlastne nemam co dodat jak k Rakoskovi tak k Dicinovi...

cislo mam porad to samy pac jsem ho vymenil presne jako ty trenky tj. jednou za 12 let prosim pekne

a ten tag ze hry je fakt dobrej lol

Motiv je takový,že se tam porád dohadujou bohové z CM a kucí z titána. Jinak ten můj banánek je trvalý. bounce a teď už vyhánějí ze stránek i kluky titánský. lol!
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyThu Mar 26, 2009 9:45 pm

tam teda musí být veselo, že by Cm přestali mít rádi Titánský???
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Mar 27, 2009 1:33 am

Nechapu jak muze rozhodit klan veta jsi lama pac mas vossu.
No jasne ze si lama, ale koho to sere?! Hraju hru ktera nabizi 30 zbrani, deset map a 4 postavy prave pro tyhle parametry. Jestli chci hrat CM s flintou a jednim granatem u opasku tak hraju CS a nevotravuju ostatni hrace kecama o nicem. A pokud chce nekdo rovnej boj at hraje pinces.
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Mar 27, 2009 5:40 pm

No vidíš a přesně tenhle názor mě stál banánka. Laughing

Ono to totiž není ani tak o vosse,nebo o lamě,ale jde o to,že nevytížený server se přehodil na titána,pár lidí řeklo mě Cm neba jdu hrát s klukama suez. Najednou je server denně plný a to někteří bohové z Cm nekousli. Razz
Hodně mě pobavil jeden dotaz: A co z toho jako máte,že jezdíte v krabičkách a střílíte na kilometr? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Mar 27, 2009 9:24 pm

...vis jaka je to prdel kdyz trefis z krabicky na kilometr lamu s vossou???? lol
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Mar 27, 2009 10:41 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyMon Mar 30, 2009 9:47 pm

Jelikož to ve finále vypadá, že nic takového jako přesun k nám se konat nebude, zrušil jsem tu předchozí podkategorii a téma přesunul sem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyWed Apr 01, 2009 2:44 am

jocolor
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptySat Apr 18, 2009 11:30 pm

Tak Sullu zpatky nenaverbujeme, ale jak jsem koukal na CSFT web, tak ted budou naky sikovny kluci s kudlama k mani...takrikajic draft z farmy

M16 Drill Medic Drill M249SAW
Návrat nahoru Goto down
Barths
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 9
Age : 27
Location : Slovakia
Registration date : 11. 12. 09

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Dec 11, 2009 9:39 am

no nazdarek sem tu novy nevidim tu zadnu temu novy clenoviy tek ze to davam sem co mam spravit alebo co mam robit ?????? lol! Smile afro
Návrat nahoru Goto down
Barths
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 9
Age : 27
Location : Slovakia
Registration date : 11. 12. 09

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Dec 11, 2009 9:40 am

a je to tu dobreeeeeeee lol! Wink Rolling Eyes Laughing Sad Surprised cyclops
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Dec 11, 2009 5:18 pm

My už jako aktivní BF2142 klan, neexistujeme.
Jsme už jen hrstka hráčů, která občas hraje a zachovává prefix See_Ya_.
Například Vlad a Soukoli jsou pravidelnými hráči. A Ojecko a já, se přidáme minimálně, a to jen někdy večer kolem 20hodiny a tak na 1-3 hodiny. U nás to už nemá cenu.
Zkus to u klanu CSFT

Barths napsal:
no nazdarek sem tu novy nevidim tu zadnu temu novy clenoviy
To nevidíš protože je zrušená právě kvůli naší neaktivitě, jinak tu ten topic samozřejmě je.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Barths
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 9
Age : 27
Location : Slovakia
Registration date : 11. 12. 09

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyFri Dec 11, 2009 5:32 pm

skusme to tu ozivit dajme novu temu kto chce este hrat za see_ya a uvidime jak sme na tom skusme to mam clenov ktorxy by chceli ist
Návrat nahoru Goto down
SlovakiaMrBoss
Člen Klanu
Člen Klanu
SlovakiaMrBoss


Poeet p?íspivku : 66
Age : 47
Registration date : 20. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptySun Dec 13, 2009 3:38 pm

GiGaB@yt napsal:
My už jako aktivní BF2142 klan, neexistujeme.
Jsme už jen hrstka hráčů, která občas hraje a zachovává prefix See_Ya_.
Například Vlad a Soukoli jsou pravidelnými hráči. A Ojecko a já, se přidáme minimálně, a to jen někdy večer kolem 20hodiny a tak na 1-3 hodiny. U nás to už nemá cenu.
Zkus to u klanu CSFT

Barths napsal:
no nazdarek sem tu novy nevidim tu zadnu temu novy clenoviy
To nevidíš protože je zrušená právě kvůli naší neaktivitě, jinak tu ten topic samozřejmě je.

Kurna ja jako nehraju??? cheers cheers scratch scratch neseeeeeeer MP5 MP5
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptySun Dec 13, 2009 10:37 pm

SlovakiaMrBoss napsal:
Kurna ja jako nehraju??? cheers cheers scratch scratch neseeeeeeer MP5 MP5

Tož sorry, ale během toho mého občasného hraní sem tě nepotkal. Poprvé až dnes, tak sem nevěděl, že hraješ.


Takže ještě Bossák hraje Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptyThu Dec 17, 2009 12:51 pm

jj, Bossák má pravdu, také jsem hoobčas potkal, ale bohužel na druhé straně a vždy mě štval Mad
Návrat nahoru Goto down
SlovakiaMrBoss
Člen Klanu
Člen Klanu
SlovakiaMrBoss


Poeet p?íspivku : 66
Age : 47
Registration date : 20. 04. 08

Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu EmptySat Jan 09, 2010 3:52 pm

ojecko napsal:
jj, Bossák má pravdu, také jsem hoobčas potkal, ale bohužel na druhé straně a vždy mě štval Mad

NJ co nadelas Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat do Clanu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Clanu   Návrat do Clanu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat do Clanu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» PAJERO do Clanu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Hry :: Battlefield 2142-
Přejdi na: