See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 TEAM SPEAK

Goto down 
+3
dicefalus
SlovakiaMrBoss
VladCz
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Feb 27, 2009 6:07 pm

Ja to beru Sullo, vsechno ma svoje mouchy a adminovani neni zadnej med. Ale meli jsme pul stitu a vy dve konzole...od ty chvile ten pitomec KYKO nebo jak se jmenoval v chodbe 1 RDX spamoval a my rvali jako kone...jak dlouho trva nez spadne pul stitu a 4 konzole nevim ale odhaduju to na 5-7 minut. A presne tehle 5-7 minut ste ho hledali a nenachazeli v seznamu hracu. A kdyz ste ho nasli meli jsme my pul jadra. No tak tomu rikam nahoda.

Chapu ze nekteri admini maj dost starosti s uspesnym vyhejbanim se asi 147 saawum ci ne uplne jasnym prochazenim se po cizim titanovi v cizi uniforme a nemaji pak cas na naky adminovani, chapu ze mate jen par adminu s pravama od kterejch se nedaj cekat zazraky, pokud si pamatuju, ale tak aspon dejte do beziciho textu NO RDX ON TITAN at to tam je videt.

A propos s vyse uvedenym a jeho vetou "co zas kvakas vole" velmi souvisi ma veta ze je curak a ne admin. Ne ze bych ho chtel urazit, ale tak nejak jsem se snazil napsat vetu ktery by mohl rozumet.

Jinak obecne k vasemu serveru...az na diskutovany detaily to mate pekne poladeny a drzim palce at udrzite velmi velmi velmi peknou navstevnost.
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Feb 27, 2009 6:14 pm

dicefalus napsal:
"Navrhnu tvoje členství ve správní radě serveru"

Nic nenavrhuj,pouze to oznam,byl jsi zvolen führerem,tak se jako vůdce i chovej Exclamation Exclamation Exclamation Laughing

A chlapi,chci se zeptat,když bude match mezi See_Ya_ a -CSFT-,chcete abych hrál s vámi Question
Protože já mám jinak zařazení v četě =CSFT= Titán squad,ale v tomto případě by to nebyl problém,že Luďo Question a nechce se mi hrát proti svým. lol!


jestli si tohle nezaridis Dicino, tak si u mne mrtvej Homolka
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Feb 27, 2009 7:06 pm

dicefalus napsal:
"Navrhnu tvoje členství ve správní radě serveru"

Nic nenavrhuj,pouze to oznam,byl jsi zvolen führerem,tak se jako vůdce i chovej Exclamation Exclamation Exclamation Laughing

A chlapi,chci se zeptat,když bude match mezi See_Ya_ a -CSFT-,chcete abych hrál s vámi Question
Protože já mám jinak zařazení v četě =CSFT= Titán squad,ale v tomto případě by to nebyl problém,že Luďo Question a nechce se mi hrát proti svým. lol!

no jasně, hraj s těma lumpama, vždyť já na to mám chuť taky, ale ode mne by to byla bejkovina
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Feb 27, 2009 9:46 pm

Soukoli napsal:
.jak dlouho trva nez spadne pul stitu a 4 konzole nevim ale odhaduju to na 5-7 minut. A presne tehle 5-7 minut ste ho hledali a nenachazeli v seznamu hracu. A kdyz ste ho nasli meli jsme my pul jadra. No tak tomu rikam nahoda.

Těch jak říkáš 5-7 minut jsem ho hledal já a i přes až trapné hláskování jeho jména,jsem ho v té debilní tabulce nenašel,až pak se toho jal jiný admin a vyhodil ho.
Načež jsem zjistil,že mám ten program zarafnutý a musel jsem restartovat,páč nešel ani nijak vypnout. Omlouvám se.
Sad
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptySat Feb 28, 2009 9:35 am

VladCz napsal:
Co by ste řekli na další zápas s CSFT??Třeba v sobotu 28.2 na osmou večerní 2??

bohužel sobotní zápas neklapne pro nedostatek hráčů čety Titán, ale jinak určitě přijděte ostatních hráčů bude dost - třeba bude mít chuť váš oblíbenec Aburu Smile
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 1:29 am

Tak jsem dnes po obědě dostal banána na stránky CSTF. Laughing Jojo,někteří jedinci neunesou kritiku a když je ještě ve formě ironie. lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 4:12 am

se nediv, ze s takovym avatarem dostavas banany...lol...tak si sprav chut dvouma velicima...muzes si vybrat mezi nackem a nackem... pig

TEAM SPEAK - Stránka 2 Bf21422009030902004465 pig
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 7:20 pm

Nó moc pěkné,proti nim jsem šumař. Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 7:22 pm

Cosi sem četl na foru Warocku, co se prosímtě dělo? Recon
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2009 9:14 pm

dicefalus napsal:
Tak jsem dnes po obědě dostal banána na stránky CSTF. Laughing Jojo,někteří jedinci neunesou kritiku a když je ještě ve formě ironie. lol! lol!

no jo, ale to je musíš chválit a chlácholit, ne jim říkat pravdu, to někteří nemají rádi lol! lol! lol! (jen sranda)

A co si jim provedl, či řekl hezkého, že tě zabanovali???
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2009 6:08 pm

No stručně rečeno šlo o to,že oni se tam hádají mezi sebou hráči titána a CM. A já, jakošto obyč hráč, jsem se dožadoval vysvětlení, proč Ti co hrají s technikou a zbraněmi,které hra nabízí,by měli být nazíváni hráči CM lamami apod.
Nejdříve jsem se dozvěděl,že já si nemám vůbec brát slova "dobrý voják" do huby,že o tom nic nevím,protože hráči CM si při hraní třeba tříbí charakter a podobně,zatím co my jen honíme body a statistiky.
No a jelikož jsem z toho vůbec nebyl moudrý,tak jsem opětovně píchl do CSTF hnízda a asi došli argumenty,páč dva dny nic a najednou banánek. Teda je pravda,že Ondas jako jediný napsal "je to jedno,ať si každý hraje co ho baví",což je i podle mě pravda a rozumný názor. bounce
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyWed Mar 11, 2009 3:00 pm

Dat ban na forum je tak trochu inkvizice strihnuta s bolsevickou svobodou projevu...ja si myslim ze to je takova blbost, ze ti to nekdo musel udelat omylem...

Tezko muzeme porovnavat kdo co umi, kdyz kazdej hrajeme s jinou motivaci, masinou a pripojenim a co je asi nejdulezitejsi s ruznejma spoluhracema. Co hra to original a je nemozny zajistit stejny podminky pro vsechny.

Pokud vim, hra nabizi tri mody, tedy dost na vyber podle chuti. Statistiky jsou a budou a je na kazdym jestli je vnima nebo ne. To je jako se hadat jestli je lepsi zabirat vlajky, drepet u kanonu v titanovi nebo kosit pesaky z heliny. A co je vlastne prioritou...vlastni skore, kd, vyhra tymu, nebo jen tak behat a strilet pro zabavu? Ale tohle vsechno prece vime, ne?

a propos...jeden prispevek byl hodne uprimnej...myslim ten kde se pise ze spravnej vojak vybehne, vyhodi tri granaty a hrdine padne pod palbou tanku. Pan kolega je zrejme z japonske sekce...to byl for Tupoune lol


Naposledy upravil Soukoli dne Thu Mar 12, 2009 2:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyWed Mar 11, 2009 7:01 pm

Ne,ne omylem to nebylo,prý to bylo kvůli uklidnění dané situace. Basketball

"a propos...jeden prispevek byl hodne uprimnej...myslim ten kde se pise ze spravnej vojak vybehne, vyhodi tri granaty a hrdine padne pod palbou tanku. Pan kolega je zrejme z japonske sekce." Arrow Tento jsem již bohužel neměl možnost číst,škoda byl jsem ochuzen o takovou legraci. Mad
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyWed Mar 11, 2009 9:30 pm

Já to dělám jinak Surprised radši se obětuju rpo tým než abych někde zůstal dřepětsám kde stejně hovno zmůžu tak, většinou pár granátků, nějakej pěšáček apak smrt :-D
lol sem si dal jedno pivo a už nevím co psát a co sem psal :-D ježis co to je :-D
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyWed Mar 11, 2009 11:22 pm

mno, Gigoušek má pravdu, ale lepší je hodit pár granátů, někoho zastřelit a vyřezat četu CSFT, aby měli důvod pomlouvat jihé a mnohdy v něčem lepší hráče. To pak je sranda vidět ty figurky, jak jsou nasrané lol! lol! lol! Army Army Army
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyThu Mar 12, 2009 7:13 pm

Musím se zastat těch z čety titán,skoro všichni jsou rozumní chlapi a kudla je nerozhodí. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Mar 13, 2009 10:58 am

no jasne, vsak je to jen hra...na tribeni charakteru spis doporucuju navstevu taoistickeho klastera
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 EmptyFri Mar 13, 2009 8:27 pm

jasan, to byl jen vtip pro zasmátí, ale mohl bys říct adminům, aby taky při hraní dávali trochu víc pozor a věnovali se adminování a ne jenom hře???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TEAM SPEAK   TEAM SPEAK - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
TEAM SPEAK
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» team speak2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Hry :: Battlefield 2142-
Přejdi na: