See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bacior03 BAN

Goto down 
+3
Soukoli
GiGaB@yt
Bacior03
7 posters
AutorZpráva
Bacior03
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 19. 08. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyTue Aug 19, 2008 9:06 pm

Witam

19.08.2008r około 19.30 dostałem BANA na waszym serverze. za Glitching/Cheating
A naprawdę dlatego że admina zabiłem :/ Wiem że EA nie toleruje gdy admini Banuja dobrych graczy w celu poprawienia sobie statystyk i nawet zdarza się że zerują za to statystyki admina.

Nie zgadzam się z decyzją admina ponieważ.
1. Najpierw dostałem kick za camping, jak admin mógł to stwierdzić jak było około 50s po rozpoczęciu rundy?
2. W jaki sposób mógł stwierdzić że jestem cheaterem jesli na serverze grałem może z 5 minut? a Bana dostałem po jego zabiciu?

Nie pamiętam który z adminów mnie z Banował ponieważ nie zdążyłem popatrzeć ani zrobić screena. Ale wiem jedno, kompromitujecie swój clan takimi decyzjami :/
Jestem jednym z najlepszych graczy, mistrzem PL w lataniu gunshipem znanym przez graczy i nie pozwolę sobie by ktoś dawał mi BANY za cheating. Jak chcecie tego bana zostawić to zmieńcie na "you killed admin so BAN"

IF you don't understen in Polish, I can writing in English Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyTue Aug 19, 2008 11:42 pm

If you can write in english i'll be thankful.

And when i see the demo file of the game about you talk, then you do a several times SEAT SWITCH (change seat to the guner and shoot a TV rocket) a for that one you got kick.

But i'm not be on the server and than i can't answer why you got the BAN or how the warn/kick/ban going to you... if you got a kick and than BAN... or anything else...

Another admin must answer to you, but i think we resolve this problem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Bacior03
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 19. 08. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyWed Aug 20, 2008 2:17 am

Yes I always seatswithing in gunship, I think that this is normal Smile
Admin can write me "no SEAT SWITH" and I akckept rules on server Smile
but admin didn't write me nothing about "SEAT SWITH in Gunship" Sad

I got kick after 30s new round for camping :/. OK I think that this kick for before round OK Smile BUT why I got BAN for Glitching/Cheating?
I killed admin and BAN :/.
IF can't "seatswithnig" on server. why admin didn't write me that broke rules, why didn't got kick me for "seatswithing", and why didn't got me ban for "seatswithing"?
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyWed Aug 20, 2008 11:38 am

One of in-game rules saying "RULES: NO HELI-SEATSWITCH, TAKE a GUNNER" than if admin say not Seat-SWITCH he think you understand. And maybe i know why you got a BAN for thing what you didnt do. 2 way, first is the admin is angry on your team and some player who dont respect the rules and he just kick or ban anybody who break rules. And second way is the game write you killed someone (and you can't kill this guy because you are in heli) and admin dont know if you can kill him, and the kill was be done by glitch or cheat and than you got wrong BAN. This is not be the first game mystake.

We must wait until one of admins say to us more.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyWed Aug 20, 2008 1:22 pm

GiGaB@yt napsal:
One of in-game rules saying "RULES: NO HELI-SEATSWITCH, TAKE a GUNNER"


...and another says "DONT CAMP WITH HELI OVER TITAN" ... it means "dont camp with heli over or on landing decks" ...in your case after core destruction...when u killed 4 guys from gunship...then u got a kick-ban in beginning of next round
Návrat nahoru Goto down
Bacior03
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 19. 08. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyWed Aug 20, 2008 8:50 pm

Yes I broke rule "DONT CAMP WITH HELI OVER TITAN" and akcept kick Smile

Ban for "glitch/cheat" ?! I don't understen this decision :/
I don't use glitch/ban NEVER I play fair

"RULES: NO HELI-SEATSWITCH, TAKE a GUNNER" I really didn't know this rule but ban is for "glitch/cheat".....

IF somebody player doing something what can't doing on server, admin can write to player after give ban.....


I think that admin was very angry on my team so I got quickly ban Sad


heh good player always have ban :/ often for cheating, but real cheater....
This isn't my first ban for "glitch/cheat" but admins often remove my ban Smile

you will / won't remove ban is your deciosion. I think that I won't play on you server becouse is "RULES: NO HELI-SEATSWITCH, TAKE a GUNNER"

Thank you for tell my about my ban Smile

bye
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyWed Aug 20, 2008 8:56 pm

I removed your ban, and i watching you now :D
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyThu Aug 21, 2008 1:34 pm

Nechcu se vám nějak míchat do hovoru, ale jste jeden ze DVOU!! serveru, které jsem našel, kde je zakázan SEAT SWITCH.
Návrat nahoru Goto down
Miros
Seržant
Seržant
Miros


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 04. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyThu Aug 21, 2008 2:47 pm

Cau Kenny. Basketball No podle me je to na jednu stranu dobre i neni zalezi jak kdo se na to diva. Podle me helina je pro dva lidi tudiz bych cekal ze pokud si do ni sedne jeden clovek a lita sni sam tak je to jeho problem. Podle me by to EA mohlo trosicku v nejakem dalsim patchi poladit ze by se v letu nedalo presedat. Aspon by to lidi nenutilo litat jen jeden ale dva. A vdobre souhre dvou hracu je to taky prece zabava samozdrejme v " poud ti tam sedne nejaky hnup a netrefi ani vrata u stodoli tak to nastve asi kazdyho " Sad Ale kazdopadne je to muj nazor nechci taky nikomu do toho kecat jak by to melo bejt atd... vsak at si najde kazdy server kde se co muze vzdyt je jich hafo kde se muze to co tady ne. Ja jsem na See_Ya_ zatim spokojen tak jak to tam maji napsane. cheers
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyThu Aug 21, 2008 6:46 pm

Miroš má pravdu, a představ si to trochu v realu, jak bys sám v helině přesedal za letu na místo kopilota, přes všechny čudlíky, přístroje a monitory???? Není to blbost??? Sice je to hra, ale snad se snažili udělat hru co nejreálnější, tak tak by také chtělo hrát, ne???????????? Para Pilot Para
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyThu Aug 21, 2008 7:25 pm

ojecko napsal:
Miroš má pravdu, a představ si to trochu v realu, jak bys sám v helině přesedal za letu na místo kopilota, přes všechny čudlíky, přístroje a monitory???? Není to blbost??? Sice je to hra, ale snad se snažili udělat hru co nejreálnější, tak tak by také chtělo hrát, ne???????????? Para Pilot Para

Nepamatuji se, že by ti někdy tvoje RDX utrhlo ruku Razz. já vím ff off,ale kde je ta realita Question

Tímto se nezastávám Kennyho,s přesedáním též nesouhlasím,ale znáte můj odpor vůči RDX (když je ff off).
Až šikovní Amíci vymyslí výbušninu,která eliminuje pouze protivníka,tak sem v p-či scratch
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyFri Aug 22, 2008 12:03 am

RDX bych zrušil, ale ta hra má hodně daleko do reality. Nemyslím rok 2142 atd.

Já k vám na server nechodím, takže jestli máte nebo nemáte povolenej seatswitch, už je mi vcelku jedno. Já to nepoužívám pořád, ale když už se mnou nechce nikdo letět, a mám možnost tomu, že přesednu a zachráním si vlastní prdel, tak proč ne.


Naposledy upravil Kenny_(CZ) dne Fri Aug 22, 2008 12:20 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyFri Aug 22, 2008 12:38 pm

Kenny_(CZ) napsal:
RDX bych zrušil, ale ta hra má hodně daleko do reality. Nemyslím rok 2142 atd.

Já k vám na server nechodím, takže jestli máte nebo nemáte povolenej seatswitch, už je mi vcelku jedno. Já to nepoužívám pořád, ale když už se mnou nechce nikdo letět, a mám možnost tomu, že přesednu a zachráním si vlastní prdel, tak proč ne.

k tomu se da dodat jen "proc jo?" jocolor
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN EmptyFri Aug 22, 2008 3:50 pm

Dici máš pravdu, ale RDX se dají omezit FF On, Seatsw. neomezíš nijak, jen pomocí Kicku pirat pirat pirat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bacior03 BAN Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bacior03 BAN   Bacior03 BAN Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Bacior03 BAN
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: