See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pravidla, tak co jak?

Goto down 
+5
ojecko
Rakosnicek..CZ
Soukoli
dicefalus
GiGaB@yt
9 posters
AutorZpráva
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyTue Aug 12, 2008 8:15 pm

Vím že jsem navrhoval vyřešení pravidel, kicků atd až o srazu ať to řešíme z očí do očí... ale přeci jen diskuzi můžem rozjet hned,ne? Jde mi o to že bychom měli sepsat koncovou verzi všech pravidel a rozhodnout se za které dáme WARN pak KICK, za které rovnou KICK a za které hned BAN. Co vy na to pustíme se do toho? Dále mě napadlo co zkusit udělat pravidla (třebas na stránce tvořené mnou seeya.clanweb.cz) takže by byla v CZ a jako ukázka o co jde by tam bylo video jak to vypadá, co vy na to? Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyTue Aug 12, 2008 9:23 pm

Já bych třeba navrhoval hned doživotně banovat všecny ty,co maj v nicku zavináče Beret
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyTue Aug 12, 2008 11:47 pm

...nebo slanecka
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 8:41 am

Já jsem Zásadně Proti zavináče Miluju !!! Teda uzenou Makrelu taky můžu!!!! Banoval Bych Slanečky Jsou to Hloupé A Hnusné Ryby !!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 9:57 am

já bych banoval vše, co vypadá divně, třeba ZELENĚ lol! lol! lol!

Tak začni a budem se dohadovat
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 10:20 am

Rakosnicek..CZ napsal:
Já jsem Zásadně Proti zavináče Miluju !!! Teda uzenou Makrelu taky můžu!!!! Banoval Bych Slanečky Jsou to Hloupé A Hnusné Ryby !!!!! lol! lol! lol! lol! lol!

A SMRDÍ Exclamation affraid Exclamation
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 11:40 am

Takže soupiska pravidel... za kterou bych rovnou kopal já bychs e na WARN vysral akorát to zdržuje....

Titánskej kamp s halinou
Kempování na věžích s helinou
RDX skákání
Spamování granátu v chodbách 1 a 2
RDX Silo
RDX auto
Ramming (narážení)
Kempování na základně

a BAN za to cheatování, glitchování apod...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 12:42 pm

Nevím rovnou Kopat bez Warnu To je podle mne Blbé !!!!!
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 1:12 pm

gigouši, ještě si přidej RDX heli. A rákosko, vždyť pravidla stále běhaj, nebo ne??? a lidi snad nejsou blbí a nehrajou první den, a pravidla jsou na většině serverů podobná scratch scratch scratch
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Aug 13, 2008 1:14 pm

pavdou je ze waning zdrzuje...davam ho v pripadech kdy prohresek zasadne neprudi hratelnost hry...napr technik na cizi zakladne,kde nema co pohledavat, pac titan je uz uprostred mapy a nedostreli na nej z AA...nebo polozeni ale neodpaleni RDX na silu, na aute apod...ukradena technika, pokud nevidim jak ji krade nebo neni evidentni ze ji skutecne ukrad na zakladne...granat spam v 1 a 2 pokud nelita v jednom kuse pet granatu najednou ...bunny...rdx hozeny v miste kde se nema co hazet tj volna plocha paluby a pod., ....ale hlavne....beru kick jako potrestani jednou smrti, takze v pripade ze svym chovanim hrac nahral jedno nebo nekolik neopravnenych zabiti, treba ramingem, davam kick predevsim pro tenhle trest...pac vratit do hry se muze...
Návrat nahoru Goto down
budlokcz
Člen Klanu
Člen Klanu
budlokcz


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 20. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 10:35 am

asi takhle. Dnes snad budu mít PC, budu muset vše instalovat blabla. Mrsknu tam rovnou ovladač a budu BANovat zleva doprava, see_ya nesee_ya lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 10:39 am

To je super, snad už ti konečně budeme pořádně rozumět bez šumů lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
budlokcz
Člen Klanu
Člen Klanu
budlokcz


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 20. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 1:16 pm

hlavně už mě jen tak nedostanete a budete chcípat, chcípat, chcípat lol! lol! M249SAW
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 1:24 pm

Už sa má vossa těší jak budeš chcípat, chcípat a chcípat. M249SAW
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 1:32 pm

UŽ SI BROUSÍM NOŽÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
budlokcz
Člen Klanu
Člen Klanu
budlokcz


Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 20. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyThu Aug 14, 2008 5:35 pm

tak si to ještě budete moct užít..... právě jsem dostal info, že PC dnes nebude Sad Evil or Very Mad

snad zítra Exclamation Question
a pak si vás dám k večeři lol! lol! lol! M249SAW
Návrat nahoru Goto down
Igor
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 2
Age : 52
Registration date : 24. 09. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Sep 24, 2008 1:44 am

Zdravím.Hned na úvod musím napsat, že BF2142 hraju teprve pár dní a po síti jsem do teď nikdy nehrál.Z toho plyne, že tápu v pravidlech na serverech scratch .Hlavně význam některej specifickejch výrazů pro chování za který se kickuje nebo rovnou banuje (PODSURFING,GLITCHING,NO TITAN AA GUN SPAM a další).Něco jsem sice našel vysvětlený ve foru, ale v podstatě jen pár věcí.Vzhledem k tomu, že pravidla jsou v úpravě tak prosím prosím kdyby mi to nějaká dobrá duše vysvětlila.A možná radši i s vysvětlením pro "tupce" Laughing .Díky za ochotu.Igor.
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Sep 24, 2008 2:20 pm

na nasem serveru pravidla behaji behem cele hry nahore v levo i cestine
plus,minus je tam vse


zadne demopaky na silech,zadne cihani s helinou nad titanem,nesedet celou hru jen ve strilnach na titanu,nehazet v sachte jeden granat za druhym kdyz mas vedle sebe bednu s naboji,zadne kradeni techniky z baze protihracu,zadne podpurne programy, to je cca to nejdulezitejsi Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Sep 24, 2008 5:36 pm

Igor napsal:
Zdravím.Hned na úvod musím napsat, že BF2142 hraju teprve pár dní a po síti jsem do teď nikdy nehrál.Z toho plyne, že tápu v pravidlech na serverech scratch .Hlavně význam některej specifickejch výrazů pro chování za který se kickuje nebo rovnou banuje (PODSURFING,GLITCHING,NO TITAN AA GUN SPAM a další).Něco jsem sice našel vysvětlený ve foru, ale v podstatě jen pár věcí.Vzhledem k tomu, že pravidla jsou v úpravě tak prosím prosím kdyby mi to nějaká dobrá duše vysvětlila.A možná radši i s vysvětlením pro "tupce" Laughing .Díky za ochotu.Igor.

Heeej chlape vidíš úplně jsem na to zapoměl Laughing díky za pár dní budou na webu upravena, jinak

Podsurfing - létání s podem (to v čem si při tom když se vystřelíš ven z APC nebo titána apod)
Glitching - dávání věžičky od podpory do zdi, schovávání se do beden apod. prostě podvádení
No titan AA... - nesmíš si sednou za kanón proti vzdušné technice na titánu a neustále z něj střílet jako šílenec...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyWed Sep 24, 2008 9:26 pm

a k tomu AA - hlavně vadí, když jako šílenec střílíš do štítů nepřátelského titána, nejenže to otravuje, ale taky to může způsobovat lagování serveru
Návrat nahoru Goto down
Igor
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 2
Age : 52
Registration date : 24. 09. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptySun Sep 28, 2008 3:50 am

Díky za info chlapy.Já jsem stejně taková lama, že glitsching ani podsurfing nezvládám, tak že tam je to v pohodě Laughing .Ale granáty a střílení z AA bych asi zvládl, takže díky za varování a u už se těším až Gigab@yt ty pravidla dodá Smile
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptySun Sep 28, 2008 10:30 am

Igor napsal:
... u už se těším až Gigab@yt ty pravidla dodá Smile

Už jsou na stránkách , ale hodím je i sem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? EmptyMon Sep 29, 2008 3:03 pm

..pekna prace Gigousi..na jednom serveru jsem to tak videl i jako bezici text..co, pravidlo, to cislo...takze bylo jasny, ze po cisle 8 bude cislo 9 a mel jsi tak jistotu ze jsi vsechno precetl a nic "neminul"...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravidla, tak co jak? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravidla, tak co jak?   Pravidla, tak co jak? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pravidla, tak co jak?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: