See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Český server

Goto down 
+5
Soukoli
dicefalus
ojecko
GiGaB@yt
Kenny_(CZ)
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2008 12:18 am

Málem jsem na to zapoměl. Volal jsem svému zřizovateli a "prej" on to neolivní. Podle mě se mu spíš nechce. Ale nic s tím já neudělám, možná si vybrat někoho jiného, ale co jsem se ptal, nikdo lepší tu prej není. Tak si u vás asi nezahraju.
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2008 12:43 pm

Kenny_(CZ) napsal:
.....si vybrat někoho jiného, ale co jsem se ptal, nikdo lepší tu prej není. ....Tak si u vás asi nezahraju.

...no, to bysme vsichni meli na see ya ping 200...coz nemame

...ber to pozitivne...zase ti nehrozi kick za seat switch lol!
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2008 3:39 pm

citace :
Ale nic s tím já neudělám, možná si vybrat někoho jiného, ale co jsem se ptal, nikdo lepší tu prej není. Tak si u vás asi nezahraju.

Jsou to šmejdi líní a neochotní!!!! Já mám Adsl od O2, sice na hovno rychlosti a cena, ale ping drží do 40 Laughing Mad Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2008 11:29 pm

Soukoli napsal:
...ber to pozitivne...zase ti nehrozi kick za seat switch lol!
Nepoužívám to často! UŽ jsem to tu kdesi psal.

Dneska po měsící jsem se vydal na váš server. Když je vás tam do 16ti+-, tak mi to nelaguje. Byli tam 2 od vás, ale co vám jde a mě ne, tak to teda nechápu.

Dobře, že jsem se posadil při výbuchu titánu na spodní plošinu s helinou a sejmul jsem jednoho kulometem a málem jsem dostal BAN, i když teda nevím za co, protože tohle podle mě není heli camping titan nebo jak tomu říkate. Věc názoru.

Ale co mě zarazilo, když jsem po někom vystřelil všehnu jednu várku raket a "tomu" v helině ubyla půlka, stihl se otočit, ja zapnul ochranu a on mě stejně sejmul.

ASI neumím mířit. A to je taky divné. Na všech serverech, kde jsem dosud hrál, po ukzání červeneho kosočtverce na protivníkově helině jsem vypálil várku raket a většinou ty rakety sami mířily na helinu ale u vás NE, ale protihráči ANO!!
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Aug 22, 2008 11:46 pm

radi jsme te u nas videli...a k tomu co pises...v regulich je zadnej camp nad titanem a zadnej camp na vezich...oboji jsi porusil...ty regule platej a platej pro kazdyho...kazdopadne jsi nedostal ani kick ani ban...trikrat jsi nas sestrelil...tedy +- jako my tebe...a tos lital sam a my ve dvou...pokud mluvime o gunshipu...jestli ti nejdou stity, jed do servisu a nech to napsat na EA albino, ja tam uz byl taky
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptySat Aug 23, 2008 12:39 am

Jako vždy, rozumná odpoveď Smile Asi jak s těma ponožkama.

Soukoli napsal:
.. zadnej camp na vezich
To jsem si nikde nevšiml, o titanu to vim ,ale věž mi nejak utekla. TOWERS je věž, neumím anglicky

Soukoli napsal:
...j estli ti nejdou stity, jed do servisu a nech to napsat na EA albino, ja tam uz byl taky . .
To mi to míření můžou udělat hned přitom ne?
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptySat Aug 23, 2008 1:00 am

ojecko napsal:
citace :
Ale nic s tím já neudělám, možná si vybrat někoho jiného, ale co jsem se ptal, nikdo lepší tu prej není. Tak si u vás asi nezahraju.

Jsou to šmejdi líní a neochotní!!!! Já mám Adsl od O2, sice na hovno rychlosti a cena, ale ping drží do 40 Laughing Mad Laughing

Já mám pevnou 4mego od O2,rychlosti,stahování,ping všechno v poho Basketball ,ale v seznamu serverů ten náš najdu,tak dvakrát za týden a vždy až v červených No
Řeším to tak,že se připojuji na někoho z nás Razz
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptySat Aug 23, 2008 1:05 am

A k těm štítům,není to tak dlouho co mi na helině nešli asi týden affraid padal jsem z nebe jak hruška,teď to třeba nedělá a hledat vysvětlení myslím nemá důvod. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
ramirez
Vojín
Vojín
ramirez


Poeet p?íspivku : 3
Age : 38
Registration date : 31. 10. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 12:13 pm

Zdravím Vás ooo mocní bojovníci..hele nechtěli by jste dát někdy na Vašem serveru Northern Strike ?
Celkem to u Vás běhá dobře a s lidma se tam dá domluvit...jinde nějak není možnost...zatím pirat
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 2:24 pm

Jsem všema deseti pro Lipsko.
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 4:00 pm

mno, pokud by tam chodili lidi jako na suez, tak samozřejmě nejsem proti, jen mám strach, aby to nedopadlo jako když tam běžel conquest a sever byl skoro měsíc prázdnej. Ale za zkoušku nic nedáme, ne??? cheers cheers cheers
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 4:06 pm

no...ne ze bysme za zkousku nic nedali...ale rozhodne Lipsko chutna libezne...mam tam par koutku na nozik jak malovanejch santa
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 4:44 pm

Lidi určitě není problém to tam nahodit, když nás bude dost... a když se sejdeme a pak tam zase dát Suez, ten se stejně bez nás nerozjede takže co? SWAT
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 4:55 pm

Nahoď prďka, nahoď, ale teď mne napadlo jestli vůbec ještě hrajete. Nějak nejste vidět pistolníci. M16
Návrat nahoru Goto down
byfo
Seržant
Seržant
byfo


Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 13. 08. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptyFri Oct 31, 2008 5:17 pm

třeba mě osobně strašně baví Port Bavaria...................a taky v Titan Modu je Port Bavaria suprová mapa..................jelikož v Northern Striku se titan skoro nehraje(což je škoda,protože tahle mapa je na to podle mě geniálníSmile),tak já bach vám tam určitě chodil:)))
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 EmptySat Nov 01, 2008 1:10 pm

sulla45 napsal:
Nahoď prďka, nahoď, ale teď mne napadlo jestli vůbec ještě hrajete. Nějak nejste vidět pistolníci. M16

to víš, taky už není tolik času a už mě to zas tolik nebaví jako dřív, chtělo by to nějakou změnu, aby se člověk odreagoval, jenžě žádná dobrá hra zatím nevyšla, tak více času věnuji rodině Smile Smile Smile geek
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Český server - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Český server   Český server - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Český server
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Clan SERVER IMAGE

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: