See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Friendly war -STBK- vs SEE_YA_

Goto down 
+3
dicefalus
Rakosnicek..CZ
Ondas
7 posters
AutorZpráva
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyWed Jul 09, 2008 10:26 am

Ahoj sokolíci...

je potřeba mit stažený clan mod (a sice verzi 3.0 i 3.02 , v tomto pořadí je i nainstalovat
Smile )

link máte tady ...
Arrow http://www.bf2142.se/clanmod/?downloads=earlier - tj. 3.0
Arrow http://www.bf2142.se/clanmod/ - tj. 3.02
(stahovat client verzi ) albino




DATUM 16.7 / 20:30

[3.02] -STBK- ESL Server
Ip : 81.0.217.177:27255 ( sometimes 26255, dont ask me why ^^ )
pass : "knifecombat"

nevím jaké máte zkušenosti s clan modem , pokud žádné ...ptejte se ...ať jste na příšti týden plně obeznámeni...

Nejde o ligový zápas...čili jde hlavně o zábavu... Laughing Laughing

M249SAW M16 MP5 Sniper Pěkný smajlíci lol!
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyWed Jul 09, 2008 12:30 pm

koukam že tvůj návrh nikoho moc nenatchnul lol!, prubni Dragony ty určite ukecas .......................... nechapu proč Clan mod když si to muzeme rozdat u nas Tam budou podnínky pro všechny STEJNÉ Basketball
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyWed Jul 09, 2008 5:22 pm

Rakosnicek..CZ napsal:
koukam že tvůj návrh nikoho moc nenatchnul lol!, prubni Dragony ty určite ukecas .......................... nechapu proč Clan mod když si to muzeme rozdat u nas Tam budou podnínky pro všechny STEJNÉ Basketball

Jake podminky ? snad by jsi nechtel hrat war s raketema a podobnejma srackama? lol! scratch
Myslim , ze clan war ma sva pravidla...proto clan mod Smile (ten je ostatne nejvice vyvazeny na wary, proto se na nem vsechny hraji Laughing )...

Vim , ze se toho bojite jako cert krize..ale pokud neni zajem .. nevnucuji se....

Myslel jsem , ze je to docela zajimava idea pro Vas ... okusit to co se hraje v lize :-) (no rocket and woss...tj samozrejmost...)

Vim , ze jste jen FF clan ... ja si zahraji FWcko kdykoli budu chtit... Smile spis jsem se domnival , ze to muze byt zajimave pro Vas kamaradi Smile Smile Smile Smile Smile

pokud jde o server , tak muzeme hrat klidne u Vas...tj opravdu jedno...(ale na snimani , rakety a podobny looseroviny zapomen Rakosnicku ) ... Ja mel na mysli 5x5 infantry Smile

Tak co , mas zajem Question
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyWed Jul 09, 2008 6:01 pm

Předem upozorňuji své spolubojovníky,že nemám zájem o tento typ boje Sleep , a proto vás nebudu moci případně podpořit v bitevní vřavě. Salute
Návrat nahoru Goto down
Miros
Seržant
Seržant
Miros


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 04. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyWed Jul 09, 2008 6:03 pm

No za: 1. Stahovat nic nebudu Evil or Very Mad .Uz tak je cele BF2142 rozesrana patchema az hruza.
2. Hrat se muze unas to neni duvod neco tahat.
3. Hrat se uze i podle vas na klasickem serveru pokud je zajem.Bez ceho chces a dat pod helo(zamknout
server jen pronas).
4.Pak si klidne zahraji pokud chcete. Basketball
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 1:13 am

presne nic pro nas
hrajem u nas a je nam fajn
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 7:11 am

Miros napsal:
No za: 1. Stahovat nic nebudu Evil or Very Mad .Uz tak je cele BF2142 rozesrana patchema az hruza.
2. Hrat se muze unas to neni duvod neco tahat.
3. Hrat se uze i podle vas na klasickem serveru pokud je zajem.Bez ceho chces a dat pod helo(zamknout
server jen pronas).
4.Pak si klidne zahraji pokud chcete. Basketball
jj, Miroš má pravdu, na zasrenej clan mod ti kašlu. a pravidla si můžeš určit i na "normálním" serveru, když tam máš normální lidi, co je respektují
Návrat nahoru Goto down
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 11:04 am

ojecko napsal:

jj, Miroš má pravdu, na zasrenej clan mod ti kašlu. a pravidla si můžeš určit i
na "normálním" serveru, když tam máš normální lidi, co je
respektují


Tvůj styl psaní je prinejmensim k smíchu confused confused ...Chtěl jsem hrát na clan modu..protože
se tam hraji všechny CLAN WARY...možná proto zkurvenej klan mod jak pises... No No

O warech nemáš nejspíš tu nejmenší páru,,věr mi , ze já ano....a jsou to zkušenosti
ze dvou předchozích klanu hrajících BFligy(ESl , CB ) ,,, + můj stavajici klan
Vše bylo myšleno s úctou a pro prospěch Nás všech...tak se laskavé přestaň
chovat jako tupé zvíře ,,, affraid lol! affraid

Pokus se udržet své buranstvi na uzdě , tvé tupé výlevy Mě opravdu nezajímají...

Ještě jsem se nesetkal , aby někdo automaticky na někoho útočil jen proto , ze
je z jiného klanu..Mohu Ti říct , ze jsi první a jsi jednička Embarassed Embarassed Embarassed
(Jinak se omluvám , ze jsem porušil pravidla.
)-tohle je vytažené z vašeho malého chatu na webu-Má omluva,navíc mi byl
trestem Ban ...takže kde je problém??

Doufám , ze si Ted alespoň trosku pripadas jako debil ...kterým jsi nazval původně
ty Mě... Rolling Eyes

Nevím kolikpak ti je let (ale vzhledem k tomu jak se projevuješ , nechlubil
bych se , pokud je ti víc jak 15ct) ... ale mohu Tě ubezpečit , ze BF je jen
hra...tak si nech výlevy hulvatsvi pro sebe...

Ber to jako první lekci I love you I love you ...a teď se konečně zacni bavit jak člověk ... Udělej něco proto ..ať si spolu můžeme
zahrát ..třeba nakonec zjistíš , ze to bylo úplně zbytečné , vzhledem k tomu ,
jak zábavné CLan WARY jsou Smile Smile
---------------------------------------------------------------------------------------------------

4 Miros : Pises , ze BF je rozpatchovane až hrůza..ano tj pravda...je také
hrozne nestabilní
proto se všechny ligové matche hraji na CM , který je dá se říct bezporuchový... Smile

--------------------------------------------------------------------------------
pojďme na to konstruktivně


1/ počet hračů 5 na 5 (souhlas?)
2/mapa verze 16 , tzn. maly CAMP GIBRALTAR , platí ??můžeme se domluvit i na jiné
..no problém
3/ no unlock , no comander
4/ 200tickets / 20 minut play time...
5/ Režim Flag by FLag ...tj , ze se vlajky dají zabrat postupně...
6/ Infantry (tzn..zadní technika)
7/Server - see ya ... ať tedy nemusíte stahovat zadne clan mody...


Samozřejmě tohle jsou pravidla , které navrhuji já...Verim , ze je slušnou
formou společně doladíme k oboustrane spokojenosti
Smile Smile

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pokud se Mě chcete zeptat , proč Clan mód..tak možná proto
,,,ze tyhle všechny nastaveni má...
CM je dělaný na WARY , aby se zajistilo co nejvetsi vyváženosti hry...Na CM vyhrává
souper s lepší střelbou a taktikou boje... Army

----------------------------------------------------------

Sniper _ M249SAW
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 5:31 pm

A přesně s tímto jsem počítal a přesně toto je důvod mého absolutního nezájmu. Doufám,že na to neskočíte a nerozjede se hádka a ponižování přes pět stránek,jako si to frčí na bobíkách,omeze apod.

Laughing ojéčko hlavně klid a nohy v teple Laughing třeba v titánovi za dělem What a Face
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 5:38 pm

tak za prve, jsem neuražel tebe, a clan mod je pro mě zasranej, další blbá instalace. Nainstalovanej jsem ho měl a akorat mi podělal BF. Tak proto ho takto označuju a instalovat si nic podobnýho nechci. Máš pravdu, wary mě nezajímají a nic o nich nevím. Hraju si jen tak pro prdel a ne pro nějaký zápasení mezi klany
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 5:40 pm

jo a clan mod jsem neoznačil jako zkurvenej, ale zasranej, to je trochu rozdíl
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 5:51 pm

N


Naposledy upravil ojecko dne Thu Jul 10, 2008 6:08 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 5:52 pm

Chlapci nechte toho dohadování, tohle není úroveň dospělích lidí Wink

Jinak přijďte si zahrát na náš server. Na CW, myslím, že bychom asi moc šancí neměli, neboť přece jen nejsme nijak moc sehraní! Desert
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 6:10 pm

Ondas napsal:
ojecko napsal:

jj, Miroš má pravdu, na zasrenej clan mod ti kašlu. a pravidla si můžeš určit i
na "normálním" serveru, když tam máš normální lidi, co je
respektují


Tvůj styl psaní je prinejmensim k smíchu confused confused ...Chtěl jsem hrát na clan modu..protože
se tam hraji všechny CLAN WARY...možná proto zkurvenej klan mod jak pises... No No

O warech nemáš nejspíš tu nejmenší páru,,věr mi , ze já ano....a jsou to zkušenosti
ze dvou předchozích klanu hrajících BFligy(ESl , CB ) ,,, + můj stavajici klan
Vše bylo myšleno s úctou a pro prospěch Nás všech...tak se laskavé přestaň
chovat jako tupé zvíře ,,, affraid lol! affraid

Pokus se udržet své buranstvi na uzdě , tvé tupé výlevy Mě opravdu nezajímají...

Ještě jsem se nesetkal , aby někdo automaticky na někoho útočil jen proto , ze
je z jiného klanu..Mohu Ti říct , ze jsi první a jsi jednička Embarassed Embarassed Embarassed
(Jinak se omluvám , ze jsem porušil pravidla.
)-tohle je vytažené z vašeho malého chatu na webu-Má omluva,navíc mi byl
trestem Ban ...takže kde je problém??

Doufám , ze si Ted alespoň trosku pripadas jako debil ...kterým jsi nazval původně
ty Mě... Rolling Eyes

Nevím kolikpak ti je let (ale vzhledem k tomu jak se projevuješ , nechlubil
bych se , pokud je ti víc jak 15ct) ... ale mohu Tě ubezpečit , ze BF je jen
hra...tak si nech výlevy hulvatsvi pro sebe...

Ber to jako první lekci I love you I love you ...a teď se konečně zacni bavit jak člověk ... Udělej něco proto ..ať si spolu můžeme
zahrát ..třeba nakonec zjistíš , ze to bylo úplně zbytečné , vzhledem k tomu ,
jak zábavné CLan WARY jsou Smile Smile


Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem tě nazval debilem, prolezl jsem celé stránky, abych se ujistil, ale nikde jsem nic takového nenašel, ani že bych útočil na "Tvůj" klan, jen jsem nadával na mód. Tak než příště něco napíšeš, tak se ujisti, zda je to pravda. Nebo se pletu????? tak nevím, kdo se chová jako tupé zvíře
Návrat nahoru Goto down
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 6:15 pm

GiGaB@yt napsal:
Chlapci nechte toho dohadování, tohle není úroveň dospělích lidí Wink

Jinak přijďte si zahrát na náš server. Na CW, myslím, že bychom asi moc šancí neměli, neboť přece jen nejsme nijak moc sehraní! Desert


V tom jsem s tebou za jedno,v našem klanu má každý svůj styl podle kterého hraje a který ho baví,většinou se nás sejde tak max šest a z toho tři noví členové. Myslím,že nemá cenu se bavit o souhře nebo týmu,který by mohl nastoupit proti v tomto směru určitě mnohem zkušenějším hráčům. Na toto by se dalo podotknout" vždyť jde jen o srandamatch o nic nejde",ale dobře všichni víme,že jde!
Návrat nahoru Goto down
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyThu Jul 10, 2008 7:54 pm

a pokud nevis, tak walker je pouze pro adminy, aby měli možnost kopat a hlídat, a pokud je někdo debil a neumí číst, tak

4Ojecko: tohle jsem vytahl z vaseho chatu na strankach...psal jsi to ty... lol!

Jinak pokud jde o hadky...nemam zajem...

Spis me zajima , mate-li zajem o ten pratelak..

Question
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyFri Jul 11, 2008 12:30 am

tak promiň, napsal jsem debil, sice ne na tebe, ale pokud tě to uráží, tak se omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyFri Jul 11, 2008 9:46 am

ojecko napsal:
tak promiň, napsal jsem debil, sice ne na tebe, ale pokud tě to uráží, tak se omlouvám.

oo , dekuji...omluva se příjmá I love you I love you I love you I love you

s Tím matchem Vas uz nebudu otravovat.....vím , ze neni zajem , to se pozna

takze See ya m8.... Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyFri Jul 11, 2008 12:51 pm

ŘEKNU TO ASI TAKHLE TEN ZÁPAS JE BLBOST Z JEDNOHO DŮVODU NO MOŽNÁ ZE DVOU lol!
MÁTE TO NATRÉNOVANÉ PŘESNĚ KUDY JÍT KDO A JAK MÁ CO DĚLAT ....atd Proti tomu nemůže obstát žádnej sebelepší CLAN pokud to tak nehraje nějakou dobu Také S tím podle podle mého názoru asi Souhlasíš vid ????? TO je CELKEM STEJNÉ JAKO S NÁMA FW NA SUEZU v TITAN MODU SE VŠEMA UNLOCKAMA............................. by asi dopadlo podobně nemyslíš Smile Smile Smile Smile

Takže z klasického FW asi nebude nic,ale nevidím důvod proč by jste namohli hrát na našem serveru jako jiní !!! jde přece jen pro zábavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyFri Jul 11, 2008 3:08 pm

Rakosnicek..CZ napsal:
ŘEKNU TO ASI TAKHLE TEN ZÁPAS JE BLBOST Z JEDNOHO DŮVODU NO MOŽNÁ ZE DVOU lol!
MÁTE TO NATRÉNOVANÉ PŘESNĚ KUDY JÍT KDO A JAK MÁ CO DĚLAT ....atd Proti tomu nemůže obstát žádnej sebelepší CLAN pokud to tak nehraje nějakou dobu Také S tím podle podle mého názoru asi Souhlasíš vid ????? TO je CELKEM STEJNÉ JAKO S NÁMA FW NA SUEZU v TITAN MODU SE VŠEMA UNLOCKAMA............................. by asi dopadlo podobně nemyslíš Smile Smile Smile Smile

Takže z klasického FW asi nebude nic,ale nevidím důvod proč by jste namohli hrát na našem serveru jako jiní !!! jde přece jen pro zábavu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

dobre...rad se pridam na vas server...

takove cerbere by me prilakalo lol!

see ya--
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptyFri Jul 11, 2008 10:06 pm

Ondas napsal:
[quote="
dobre...rad se pridam na vas server...

takove cerbere by me prilakalo lol!

see ya--

V tom bych neviděl problém, protože když hrajeme conquest, tak jedině cerbere a camp. ( teda snad se nepletu)
Návrat nahoru Goto down
Ondas
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 09. 07. 08

Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ EmptySat Jul 12, 2008 2:36 am

ojecko napsal:
Ondas napsal:
[quote="
dobre...rad se pridam na vas server...

takove cerbere by me prilakalo lol!

see ya--

V tom bych neviděl problém, protože když hrajeme conquest, tak jedině cerbere a camp. ( teda snad se nepletu)
+


Nádhera...Fandim kazdemu BF klanu...a vy nejste vyjimkou... Basketball Basketball

Na ten conquest se rad pridam..jen co bude chvili cas pirat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty
PříspěvekPředmět: Re: Friendly war -STBK- vs SEE_YA_   Friendly war  -STBK-  vs  SEE_YA_ Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Friendly war -STBK- vs SEE_YA_
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: