See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přepínaní sedaček u letounu.

Goto down 
+2
Rakosnicek..CZ
Kenny_(CZ)
6 posters
AutorZpráva
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptySun Jun 29, 2008 10:28 pm

Nejdřív nějakej admin mě za to vyhodil a věřím tomu, že už teď mám BAN. Ale spíš mě zajímá, co komu na tom vadí. Jste jedinej server, kterej jsem zatím hrál, kde se to nesmí, akorát nechápu proč. Asi někoho sere, že to někdo jakš takš umí a někdo ne.
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 12:22 am

nevím kdo tě vyhodil a přesně za co . pokud se někdo přepíná tak to nevadí,ale někteří na to používají Macro a ty jsou u nás zakázené tedy vlastně jsou zakázané všude,ale těžko se to prokazuje takže se může stát že tě někdo kopne neprávem ...atd a od toho je Forum aby ses mohl bránit......................... BAN nemáš Basketball Basketball

Koukal jsem do Logů a tam žádný Kenny_CZ kick ani ban není zapsanej to znamená že jsi žádnej nedostal!!!! Tedy pokud hraješ pod tímto nickem pod kterým ses tu Registroval....................
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 12:50 am

Mám takovej dojem, že to byl Soukoli, co mi napsal, že jestli se ještě jednou přepnu, dostanu BAN. A o makru ani nevím. A ne Kenny_CZ ale Kenny_(CZ).
Origoš hru mám asi týden, ale asi rok jsem hrál demo a trvalo mi celkem dost dlouho, než jsem se vůbec naučil létat, natož tak přepínat z pilota na raketu a zpět. A ani dnes m to pořádně nejde. Smile
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 10:32 am

Nevím co se stalo ,ale fakt nikdo takovej kick Nedostal......... nekdy se ale stane v tom programu že když někoho vykopnes vezme to někoho jiného sebou, sem uz takhle dvakrát Vyhodil GiGAB@YTA lol! lol! lol! Proste hraj dál a neřeš to Tedy pokud nemusiš...
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 12:50 pm

Ten kick jsi dostal ode mne a proc neni videl v logu nevim. Ale dostal jsi ho po upozorneni, ze seatswitch neni povolenej. Pokud nekdo prehazuje metr nad zemi na TV a Gun tak jak jsi to predvedl mezi silem 1 a 3 tak ma podle mne makro a to u nas neni dovoleny. Zadnej ban jsi nedostal a to ani po tvoji pubertalni vete o prdeli. Server ma pravidla a pokud na nem chceme hrat, musime je dodrzovat. Ja budu jen rad, kdyz dobrej pilot jako ty vezme do kokpitu strelce a budete litat ve dvou, nakonec kdyby chteli dat pilotovi TV, tak ho nema gunner. Jestli jsi ale solista, tak si vyhodil zbytecne penize za multak.

P.S. a jestli si myslis, ze je pro mne zabava shodit to uprostred kola do woken, zapnout Daemona a vysvetlovat na desetkrat co je divny na makru, tak se pletes
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Přepínaní sedaček u letounu   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 1:27 pm

Mezi silem 1 a 3 mi to sebralo 80% "života" stíhačky, protože rychlost mezi F2, PTM a LTM a ještě raketu řídit a pak F1 abych mohl zase letět se stihnout moc rychle nedá, tak jsem s sebou trošku hňápl o zem. Makro nepoužívám a ani nevím, co to je!!!

A dělám to proto, že raketa má větší učínek. Není problém s tím sejmout mecha na jednu ránu.

A že to dělají u vás na serveru druzí hráči, tak to se neděje nic. A k té větě o prdeli, nezlob se na mě, ale jak já mám vědět, že to u vás povolený není, když to vidím u druhých, tak to mě fakt vytočilo.

Nejsem solista a dobrej pilot taky nejsem. Mezi demem a orignálem je hrozně velkej rozdíl, kterej mě nemile překvapil, ale už se začínám otrkávat.

Nejsem puberták, anglicky neumím ani pípnout, tak se nediv, že nevím co to je seatswitch. A četl jsem o vás na fórech ne zrovna férové věci a nejsem člověk, kterej dá na první dojem, ale o jedné věci jsem se přesvědčil, že něco někomu projde a někoho jiného za to vyhodíte nebo zabanujete.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 1:38 pm

To je právě ta nevýhoda, že né všeho si všimnem či uvědomíme. Stačí abys napsal že někdo dělá co nemá, já si to zkontroluju a když uvidím že je to pravda tak samozřejmě dostane to co zaslouží DesHelmet
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 1:42 pm

Nejsem bonzák. To jsem dělal v 6. třídě. Mě taky nikdo nebonznul. KDybych se nepokoušel sejmout Soukoli, tak to taky třeba ještě nikdo neví.
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 1:49 pm

Nevim o nikom, kdo by nedodrzoval pravidla a nebyl vyzvanej k naprave. Nemuzu vedet jestli mas makro nebo ne a proto neni seatswitch povolenej. To mluvim o TV. Jak stihas palit z gunu nevim. A tech 80% o kterejch mluvis ti sebral muj pilum. A jak jsem psal driv, dostal jsi nejdriv warning a pak teprve kick. Jeden kick. Nevim co na tom nechapes. Pravidla jsou o toho aby se dodrzovaly. Na kazdym serveru. Az proti tobe poletim helinou a ty mne po desaty sundas raketama, coz nebude problem, budu jen nadavat na TSku, ale kick urcite nedostanes.


Naposledy upravil Soukoli dne Mon Jun 30, 2008 1:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 1:52 pm

Kenny_(CZ) napsal:
Nejsem bonzák. To jsem dělal v 6. třídě. Mě taky nikdo nebonznul. KDybych se nepokoušel sejmout Soukoli, tak to taky třeba ještě nikdo neví.

Tady nejde o bonzování, ale o porušení pravidel, prostě když dělá co nemá a kazí to hru, například...
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 3:55 pm

Tady nejde o bonzování, ale o porušení pravidel, prostě když dělá co nemá a kazí to hru, například...[/quote]

Gigouš má pravdu, to nejde o bonzování, ale o upozornění, že někdo dělá, co nemá, či je to zakázané.
My jsme taky jenom lidi co si chtějí zahrát, ne autoadmini, kteří vidí skoro vše, a když hraješ, tak si všimneš málo věcí, většinou když to dělá v tvém dohledu a také se stane, že si nevšimneš, proto jsme rádi, když někdo "UPOZORNÍ". A pokud se stane, že někoho vyhodíš omylem, tak se přihlaš a nebo se ozvy, i to se stává, stačí když se ti pohnou lidi v daemonovi a nezkontroluješ si jmenovku a omylem vyhodíš jiného. Toť vše, příjemnou zábavu ze hraní.
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 4:12 pm

Dobře, nebudu tedy bonzovat, ale budu upozorňovat, i když si myslím, že k tomu nedojde, protože si hlídám vlastní pr... a většinou nemám čas koukat po druhých.
Takže vaše poslední slovo je, že se přepínat nesmím. HM, nevím jak to zvládu, už jsem si na to zvyknul.
A měl jsem server na demu, tak vím, jaké to je. Že to prostě uhlídat nejde.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyMon Jun 30, 2008 4:55 pm

Kenny_(CZ) napsal:
Dobře, nebudu tedy bonzovat, ale budu upozorňovat, i když si myslím, že k tomu nedojde, protože si hlídám vlastní pr... a většinou nemám čas koukat po druhých.
Takže vaše poslední slovo je, že se přepínat nesmím. HM, nevím jak to zvládu, už jsem si na to zvyknul.
A měl jsem server na demu, tak vím, jaké to je. Že to prostě uhlídat nejde.

S tím přepínáním mám zkušenost z BF2, že 90% serverů to mělo zakázáno Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyTue Jul 01, 2008 7:34 pm

Kenny_(CZ) napsal:
Mám takovej dojem, že to byl Soukoli, co mi napsal, že jestli se ještě jednou přepnu, dostanu BAN. A o makru ani nevím. A ne Kenny_CZ ale Kenny_(CZ).
Origoš hru mám asi týden, ale asi rok jsem hrál demo a trvalo mi celkem dost dlouho, než jsem se vůbec naučil létat, natož tak přepínat z pilota na raketu a zpět. A ani dnes m to pořádně nejde. Smile

jen jsem chtěl podotknout,že jsem si k tobě do heliny v tu hru třikrát přisedl a jako nezkušený pilot jsi mi rozhodně nepřišel. Já sám jsem dodnes nechápal jak to třeba Pitiu z PTD clanu s těmi raketamy dělá. Sulla mi dnes vysvětlil makro(já počítačům a všem možným fintám nerozumím,mám ho asi rok a půl a jenom hraju) a hnedle se mi rozsvítilo. cheers
Ale proč to píšu,hodně času jsem se trápil v offlinu s tím,abych se to naučil a ne a ne,takže před tebou upřímě smekám,já jak přepnu,tak to rozžvihám. Para

neber to jako útok na tvojí osobu,je to pouze můj poznatek a nic proti tobě nemám. Salute
Návrat nahoru Goto down
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyWed Jul 02, 2008 2:59 am

dicefalus napsal:
Jen jsem chtěl podotknout,že jsem si k tobě do heliny v tu hru třikrát přisedl a jako nezkušený pilot jsi mi rozhodně nepřišel.

Já jsem si myslel, že jsem se v demu za 1 rok něco naučil a mezi demo a full je dost velkej rozdíl.

dicefalus napsal:
Já sám jsem dodnes nechápal jak to třeba Pitiu z PTD clanu s těmi raketamy dělá. Sulla mi dnes vysvětlil makro(já počítačům a všem možným fintám nerozumím,mám ho asi rok a půl a jenom hraju) a hnedle se mi rozsvítilo. cheers
Ale proč to píšu,hodně času jsem se trápil v offlinu s tím,abych se to naučil a ne a ne,takže před tebou upřímě smekám,já jak přepnu,tak to rozžvihám. Para

Jediné dvě macra, které znám, jedno je z excelu a druhé s assembleru pro procesory PIC. A právě proto mi nejde do hlavy, jaké macro máte na mysli. Já ti řeknu, jak tomám já. Mám přehozeny v nastavení klavesnice, abych měl pozici 1 a 2 co nejblíže W. A to, že se musí pro rakety zmáčknout PTM a pak vystřelit, tak to změnit nejde a musel jsem se to naučit stíhat, abych to nerozbil. Stejně pořád nechápu, čemu říkáte macro, ale tohle to určitě není!.

A když sedíš jako střelec a nějaký hovado s tebou letí jako prase, tak máš problém sejmout někoho tím rotačákem, co tam je, natož tak tou raketou někoho trefit. Dnes poprvní jsem narazil na člověka kterej to uměl. Střídaly jsme se každý kolo v řízení a "raketování" a dnes snad poprvní jsem s konečně pořádně zahrál! Akorát jsem si ho nestihl dát do oblíbených.
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyWed Jul 02, 2008 5:51 pm

to macro funguje podobně jako v exelu, jen s tím rozdílem, že nahráváš po sobě jdoucí klávesy či tlačítka, pak tam upravuješ prodlevu mezi zmáčknutím atd. tak nějak to má fungovat, mě to nejde. Nanic. A s tím lítáním to máš pravdu, když narazíš na de**la, tak to je na prd, proto lítám jen s pár lidma, jinak reději běhám pěšky Pilot
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyWed Jul 02, 2008 6:07 pm

Kenny_(CZ) napsal:
Stejně pořád nechápu, čemu říkáte macro, ale tohle to určitě není!.

Ikdyž už to předemnou celkem dobře řekl Ojecko tak to řeknu ještě jednou Smile

Makro je to vlastně zrychlené zmáčknutí kláves (neboli provedení určité činnsoti) je jich celkem dost... ale například na RDX, tzn. že někdo si na jedno tlačíko (na myši/klávesnici) nastaví že se mu po zmačknutí provede vyhození RDX, přepnutí na odpálení a okamžitě to odpálí. Což ty bez makra zvládáš asi o 1 či 2 sek. pomaleji. To stejné u heliny, po zmáčknutí mu to přepne na kopilota, na sekundární zbraň (raketu), vystřelí a zase zpět na pilota. U lidí bez makra to znamená tak sestup o 3-5m podle toho jak seš dobrej u lidí s makrem tak 1-3 metry. Samozřejmě tam musí mít určité prodlevy než se provede v jednom makru určitý tlačítko, jinak by to zase nezkouslo BFko. Tak asi Smile

Je fakt že to Switch Seats je celkem výhodný, že se dá dobře zabíjet tak už jsme to pravidlo smazali a je to poveleno Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Kenny_(CZ)
Seržant
Seržant
Kenny_(CZ)


Poeet p?íspivku : 33
Age : 51
Registration date : 29. 06. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyWed Jul 02, 2008 7:05 pm

GiGaB@yt napsal:
Je fakt že to Switch Seats je celkem výhodný, že se dá dobře zabíjet tak už jsme to pravidlo smazali a je to poveleno Wink

To jako FAKT???????????

ojecko napsal:
........proto lítám jen s pár lidma, jinak reději běhám pěšky Pilot

O chození pěšky mi ani nemluv. Včera jsem se přehmátl, místo W jsem stikl E a jít pěšky na svou základnu v Higway Tampa přes celou mapu je hnus!
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyWed Jul 02, 2008 8:32 pm

JJ je to poveleno Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. EmptyThu Jul 03, 2008 7:54 pm

O chození pěšky mi ani nemluv. Včera jsem se přehmátl, místo W jsem stikl E a jít pěšky na svou základnu v Higway Tampa přes celou mapu je hnus![/quote]

mi povídej, když mám jít velkej kus, tak mě fakt bolej nohy!!!!! Salute
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přepínaní sedaček u letounu. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přepínaní sedaček u letounu.   Přepínaní sedaček u letounu. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přepínaní sedaček u letounu.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: