See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zamysleni nad mapama

Goto down 
+4
sulla45
Miros
GiGaB@yt
spendla
8 posters
AutorZpráva
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 07, 2008 2:14 am

Ahoj kluci,
Nemyslete si ze jsem nejaky hnidopych,ale zda se mi ze nehraje tolik lidi na vasem serveru jak driv,co kdyby se tam treba stidala i mapa suez canal jak bylo driv.Mozna se loguju ve spatnou dobu ale malo kdy se mi podari si tam zahrat vecne cekam na nejake dalsi lidi.
Berte to jen jako dotaz a namet na zamysleni.
Je to vas server a muzete si delat co chcete a ja vam jen do toho kecam.
Takze se omlouvam.
Hrajete hodne dobre a vazim si vas.
Spendla
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 07, 2008 11:10 am

Zdar,
Je pravda že moc lidí už tam nechodí proto tam dávám i Suez Canal Smile
Zrovna teď tam Suez je, bývá tam i ta nová Operace Shingl, ale to jen jako oddych po Suezu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Miros
Seržant
Seržant
Miros


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 03. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 07, 2008 9:18 pm

No neco na tom je ze hraje malo lidi ale kdybychom hrali jednu mapu bylo by to daleko horsi a zmena je zivot :D Suez je fajn ale zase hrat to stale dokola je onicem.
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySun Jun 08, 2008 1:11 am

Dekuji moc ze jste se nad tim zamyslely a dali jste tam i jine mapy urcite zase ti stari lidi co k vam radi chodili prijdou
Je super ze je tam vic map
Kuju za vsechny no names jako jsem ja kterym chybeli i dalsi mapy
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyFri Jun 20, 2008 9:57 pm

Nejen Suezem je člověk živ!!!!!!! Zdraví právě zaregistrovaný Sulla. pirat
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 21, 2008 1:10 am

Suez je klasika-a zaruka plneho serveru
na ostatnich mapach se sotva sejde sest lidi na hrani
No a kdyz u toho sem tam spadne server-tak se o me pokouseji mdloby

Proste suhez tisickrat stejne a podad jinak lol! lol! lol!


PS:Vitej Suliku Smile
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 21, 2008 10:03 am

Zdravím "konečně" zaregistrovaného Sullíka, Jo Spendlíku, ty mdloby nechytají jenom tebe, i mě, když čekáš hodinu na jednoho hráče a když dojde a rozjede se hra, tak spadne server a čekáš zase hodinu, to by mě fakt mr*lo
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 21, 2008 4:01 pm

[quote="ojecko"]Zdravím "konečně" zaregistrovaného Sullíka, Jo Spendlíku, ty mdloby nechytají jenom tebe, i mě, když čekáš hodinu na jednoho hráče a když dojde a rozjede se hra, tak spadne server a čekáš zase hodinu, to by mě fakt mr*lo[/quoNte]

Navrhuji změnit alespoň jeden den v týdnu mapu a vyzvat k připojení jiné české klany a hráče. Z mého pohledu je ideální mapa Gibraltaru. Nechci žádné soupeření, ale hru pro zábavu mezi Čechy. Navýšení slotů by hře pomohlo! Question
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySun Jun 22, 2008 1:01 am

naviseni slotu je fain,ale kdyz to bude padat je to na hovno.
hraje 20 lidi spadne to a pripojim se ja a dalsi 3 z toho dva ze See_Ya_
lidi se sem nevrati kdyz to spadne o to jde
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySun Jun 22, 2008 8:44 am

Servery padají furt a všude. Navýšení slotů pomůže pro příchod nových lidí tak, že je dost hráčů co chtějí větší server a ikdyž je na našem serveru místo tak je pro ně malej a nepřipojí se. Jiank ty mapy bych nějak střídal, měly bychom se domluvit co chceme za mapy Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyMon Jun 23, 2008 11:39 pm

zdravim Sullu a Spendlika...dneska jsme prejmenovali server, resp. trochu prehazeli nazev a myslim ze to funguje...jeste doporucuju dat 24/7 az za SUEZ...lip to vyhleda po zadani SUEZ...jinak souhlas, obcasna zmena mapy neuskodi. ale jakou?
Návrat nahoru Goto down
sulla45
Člen Klanu
Člen Klanu
sulla45


Poeet p?íspivku : 48
Age : 61
Registration date : 20. 06. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jun 24, 2008 7:51 pm

Jsem všemi deseti pro Cerbere landing, aspoň posílíme lýtkové svaly při výběhu do kopce. Neméně důležitý je systém střídání map. A vůbec nejdůležitější je, aby se k tomuto tématu vyjádřili všichni. V nejhorším případě si o tom pokecáme se Soukolákem a Špendlou a necháme vše při starém. Jsem celej natěšenej na vaše názory. :D
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyThu Jun 26, 2008 2:06 pm

no, muj nazor je znamej...suez a cerbere...urcite bysme nasli jeste nekolik obecne oblibenejch, ale tyhle jsou top...ty novy mapy jsou sice fajn, ale na wake island potrebjeme vic slotu, pac 20 je malo na tak velkou mapu a z shingle se pomalu stava sniper only mapa...navic dost lidi nadava na nevyvazenost stran, pac pokud hraje vic jak 20 lidi infa only, tak skoro neni sance vylezt ze zakladny natoz zabrat vlajku...jinak se jeste dost hraje, resp. pokud je zrovna na serveru a to neni casto, tak je plno, titan minsk a verdun. Proflaklej camp gib infa only urcite taky stoji za zminku. Na OGM 24 slotu tocej po dvou kolech highway tampa infa, pak tiatan, camp gib infa only, suez infa a tunis harbor infa only ...takze dost divny mapy...a jeste jsem nezazil, ze by bylo malo lidi...a to tam hraje priblblo skorpion, kterej radsi shodi mapu nez aby vylez z nekomaty
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyThu Jun 26, 2008 5:08 pm

S vaším názorem souhlasím, akorát bych nedával Minsk, ten fakt nemusím a Tampa taky nic moc v málo lidech
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyFri Jun 27, 2008 12:41 am

No muj nazor je ze suez urcite a je uplne fuk co jako druhe,ale urcite neco bo jen suez je taky nuda.
Jinak chtel bych apelovat na hrace naseho clanu pokud hraji proti slabsi skupince at zmeni stranu boje.Je nudne porad prohravat a urcite i vyhravat do 5 minut.
A prece jen hrajeme pro zabavu tak proc ji neudelat i druhym???
Je fajn kdyz se mapa tahne dlouho a vyhra je tesna.Za kazdou cenu hrat spolu nemusime.Radsi hraju proti vam i za cenu ze me soukoli porad podrezava nozem Rolling Eyes a ja si pripadam jak sasek jocolor
Jsem se trochu rozepsal co ? lol! Suspect
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 28, 2008 10:00 am

prooosimtebe, naka kudla, koho to bere...sem jich dostal vic nez ty....ale treba jich budes dostavat min az se prestanes valet na silu jako stara slapka Sleep ....a k tem pomerum sil....jeste 300 vyher a pak budu hrat jenom na druhy strane
Návrat nahoru Goto down
Rakosnicek..CZ
Admin
Admin
Rakosnicek..CZ


Poeet p?íspivku : 118
Age : 47
Location : www.seeya.xf.cz
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 28, 2008 10:55 am

JO jo I TIMELES padá a mnohem častěji ale lidi se prostě hnedle připojí znova!!!!!!!!!!!!!!!!!! polovina je jich tam jak DOMA!!!!!!!!!! to potřebujem na nasem servru taky vytvorit komunitu ktera tam bude Furt!!!!!!!!!!!!!!! flower flower flower flower flower flower flower
Návrat nahoru Goto down
https://seeya.forumczech.com
dicefalus
Člen Klanu
Člen Klanu
dicefalus


Poeet p?íspivku : 107
Age : 43
Registration date : 25. 06. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptySat Jun 28, 2008 9:52 pm

ahoj lidi,nechci kritizovat hned ve svém prvním příspěvku na vašem foru,ale chtěl bych dát za pravdu spendlíkovi,že není zrovna snadné na dvaceti slotovém titánovi bojovat jako vlk samotář s bandou trilobitů( nízké hodnosti Beret,protože zkušení a ostřílení bojovníci MP5 se rozkoukaj a odpojí ),proti řekl bych bez nadsázky české elitě. king Laughing snad teď nevipadám jak řitolezec Laughing Jo až budete mít 32 slotů to je jiná,víc lidí vám urcitě i víc zatopí a ty hry budou i delší a kvalitnější,protože co si budem povídat,teď když jste všichni na jedné straně,tak se předháníte kdo uloví bodíka. bounce Na druhou stranu ale rozhodně chápu,že když si platite server ,tak taky chcete hrát spolu,o tom ani tralala. Wink Proto taky k vám chodím,samotného už mne to neba a hraji rád s krupem to je asi jasné.

Můj názor na výběr map: suez je lepidlo na lidi,to se ví
campík je myslím nejpovedenější conqest mapa,nebo gerbera?
scratch tak teď jsem na vážkách No
S mapama je to těžké,co člověk ,to názor. já třeba mám na nějakých nahráno z tisíce hodin jenom dvě,nebo pět. Prostě mne nechytly a hrát je nebudu. Jak někdo psal,že přepnete mapu a lidi se odhlásí,tak se tomu moc nedivím. Přihlásím se třeba do rozehraného campu,ten skončí a bum Shuhia Taiba titán,no to by mi prask Mad
Jinak omluvte pravopis a děkuji za TSko.
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 11:56 am

Tak mě napadlo takovéto rozložení map... co vy na to?

PONDĚLÍ - STŘEDA

SUEZ ONLY

ČTVRTEK - PÁTEK

SUEZ / CERBERE 4 kola na mapu

SOBOTA - NEDĚLE

SUEZ / VERDUN / CERBERE / WAKE ISLAND 2008 2 kola na mapu
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 12:03 pm

kurna, takhle to vubec nevypada spatne...jen dost prace to pokazdy nastavit rucne...mapy...a taky dost dlouhy na popis v hlavicce serveru scratch ...4 mapy s udanim conq-titan...dost pismenek
ale ten rozvrh mne libit se moc
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 12:16 pm

To není problém Wink

Teď tam máme toto:

citace :
Welcome to See_Ya_ RANKED SERVER
SUEZ CANAL TITAN (moving)
COMMANDER CAN FIGHT BUT MUST DO HIS JOB, OTHER RULES ON SCROLLING TEXT OR
http://www.seeya.xf.cz/pravidla.htm MAX PING 130

a napsali by jsme tam tohle:

citace :
Welcome to See_Ya_ CZ Ranked Server
Monday-Wednesday: SUEZ CANAL - ONLY
Thursday-Friday: SUEZ(Titan)/CERBERE(CQ) 4 rounds per map
Saturday-Sunday: SUEZ/VERDUN/CERBERE/WAKE ISLAND 2008 2 rounds per map
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 12:19 pm

no vidis Prďka ze to de...dostanes pochvalu pred nastarovanou vejtraskou
jen doporucuju zkratit dny na napr. MON-WEN ...at jsme trochu svetovy albino
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 12:24 pm

No to není problém žejo :D

citace :
Welcome to See_Ya_ CZ Ranked Server
WEEK MAP PLAN:
MON-TUE-WEN: SUEZ CANAL - ONLY (Titan)
THU-FRI: SUEZ(Titan)/CERBERE(CQ) 4 rounds/map
SAT-SUN: SUEZ(T)/VERDUN(T)/CERBERE(CQ)/WAKE ISLAND 2008 2 rounds/map
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyTue Jul 01, 2008 3:18 pm

GiGaB@yt napsal:
No to není problém žejo :D

citace :
Welcome to See_Ya_ CZ Ranked Server
WEEK MAP PLAN:
MON-TUE-WEN: SUEZ CANAL - ONLY (Titan)
THU-FRI: SUEZ(Titan)/CERBERE(CQ) 4 rounds/map
SAT-SUN: SUEZ(T)/VERDUN(T)/CERBERE(CQ)/WAKE ISLAND 2008 2 rounds/map


TOZ TO JE SPICA...NA TYM VERDUNE BUDE MAZEC, SA TESIM NA TEHO WALKERA JAKO JANEK
Návrat nahoru Goto down
spendla
Člen Klanu
Člen Klanu
spendla


Poeet p?íspivku : 40
Age : 44
Registration date : 07. 05. 08

Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama EmptyWed Jul 02, 2008 2:48 am

no pidihajzliku s tebe jeste neco bude Salute
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zamysleni nad mapama Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zamysleni nad mapama   Zamysleni nad mapama Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zamysleni nad mapama
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Archív-
Přejdi na: