See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prosim pomoc

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
slayerko
Vojín
Vojín



Poeet p?íspivku : 1
Age : 33
Registration date : 21. 02. 11

Prosim pomoc  Empty
PříspěvekPředmět: Prosim pomoc    Prosim pomoc  EmptyMon Feb 21, 2011 8:48 pm

Dobry den mam problem s BF2142 Deluxe edition

Ked sa pripojim na server napise mi: Tento server umožnuje přístup pouze hráčům s nepozměněnou verzí hry.Chcete-li se připojit obnovte aktuální oficiální verzi své hry Battlefield 2141"

Robi mi to aj po reinstalaci hry. Kupil som si novy PC a na nom mi to islo mam novy a nejde prosim help uz ste to riesili v tejto teme : https://seeya.forumczech.com/t53-pozminina-verze-hryhelp-please ale ten postup co ste tam dali :

1. nainstaluj bf

2. nainstaluj patch 1.20

3. northen strike

4. patch 1.25

5. patch 1.40

6. patch 1.50

Mi nejde lebo ked nainstalujem BF2142 hodi mi hned verziu 1.40 stiahnem 1.50 Full a vypise mi tento problem. Na starom Pc mi to islo a na novom zrazu nie prosim mohli by ste mi dako pomoct. Chcel som to hlavne kvoli MP a teraz som uplne bezradny prosim POMOC dik
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

Prosim pomoc  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prosim pomoc    Prosim pomoc  EmptyMon Mar 21, 2011 12:12 pm

jedině zkoušet z uvedené předešlé konverzace, nebo počkat, až se tu objeví někdo, kdo ještě hraje.
Mě pomáhalo vždy instalovat postupně od nestarších patchů přes nortern k novejm, nikdy jsem nepoužíval fullpatche. Ale už BF nehraji a ani asi nebudu
Návrat nahoru Goto down
 
Prosim pomoc
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chlapci pls pomoc.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Hry :: Battlefield 2142-
Přejdi na: