See_Ya_ CLAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See_Ya_ CLAN FORUM


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?

Goto down 
4 posters

Koupím si FINÁLNÍ verzi BF:BC2...
... ANO
ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_lcap67%ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_rcap
 67% [ 4 ]
... NE
ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_lcap0%ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
... JEŠTĚ NEVÍM
ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_lcap33%ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Celkem hlasů : 6
 
Poll closed

AutorZpráva
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyTue Feb 02, 2010 2:42 am

Zajímalo by mě zda-li po zkušenostech s BETOU (a připomínám je to BETA), si koupíte finální a snad i doladěnou hru?
Já za sebe říkám ANO.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyTue Feb 02, 2010 11:46 pm

zatím nevím, sice je toto jen beta, ale čekal jsem to trochu lepší, ale uvidíme, spíš se přikláním k ano, ale nerad bych dopadl jak u Crysise, kdy jsem kouupil origoš a mulťák mě nenadchl
Návrat nahoru Goto down
SlovakiaMrBoss
Člen Klanu
Člen Klanu
SlovakiaMrBoss


Poeet p?íspivku : 66
Age : 47
Registration date : 20. 04. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyThu Feb 04, 2010 12:17 am

na základe dnešní posedni hry s gigousem jsem pevně rozhodnut ze si tu hru koupím. fakt to bol mazec bounce
PS: jede vám joystick ???
Návrat nahoru Goto down
ojecko
Člen Klanu
Člen Klanu
ojecko


Poeet p?íspivku : 276
Age : 43
Registration date : 30. 03. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyTue Feb 09, 2010 11:46 am

joystick mi jde, ale na hovno se používá, ta helina na něj vůbec nereaguje
Návrat nahoru Goto down
Soukoli
Člen Klanu
Člen Klanu
Soukoli


Poeet p?íspivku : 203
Age : 52
Registration date : 08. 04. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyFri Feb 12, 2010 3:38 pm

tak za a....trochu se kurva rozepiste jak to vypada, prvni dojmy...za b. jasne ze do nej jdu jen nevim jestli to na ty moji herce rozhejbu...takze to vypada na on pack s novym kompem lol...za c az to bude behat nick soukoli to da rozum
Návrat nahoru Goto down
GiGaB@yt
Admin
Admin
GiGaB@yt


Poeet p?íspivku : 350
Age : 35
Registration date : 30. 03. 08

ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? EmptyFri Feb 12, 2010 6:14 pm

No rozepisovat se o tom, to je dosti diskutabilní a složité. Řekl bych že na netu už je spoust článků, které to popisují.
A hlavně nejvíce si to ověříš samotným odzkoušením, sehnat klíč není problém (můžu ti ho sehnat) a stáhnout BETU taky není problém.
Návrat nahoru Goto down
http://www.seeya.clanweb.cz
Sponsored content





ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty
PříspěvekPředmět: Re: ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?   ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
ANKETA: Koupím si tedy finální verzi hry?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
See_Ya_ CLAN FORUM :: Hry :: Battlefield: Bad Company 2-
Přejdi na: